Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Emprise du Lion | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

W Emprise du Lion do zbadania jest dużo miejsc i do wygrania wiele (wymagających) walk - Informacje wstępne | Emprise du Lion | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
W Emprise du Lion do zbadania jest dużo miejsc i do wygrania wiele (wymagających) walk

Emprise du Lion to jedna z większych lokacji dostępnych w grze. Miejsce to teoretycznie bada się w ramach zaliczania głównego wątku fabularnego gry, przy czym możesz (jest to zresztą bardzo wskazane) pozostać tu dłużej niż wymagają tego postępy w fabule. W Emprise du Lion do zaliczenia jest sporo ciekawych pobocznych questów i do zdobycia wiele cennych skarbów. Czekają Cię tu też ekscytujące potyczki, zwłaszcza że w okolicy przebywa kilka (!!) wielkich smoków. Pamiętaj jednak o tym żeby odpowiednio przygotować się do wyprawy i do Emprise du Lion wyruszyć dopiero po awansowaniu wszystkich członków drużyny na jeden z wyższych poziomów doświadczenia.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Musisz wybrać z mapy wojennej operację "Wyzwól Emprise du Lion" i ją zaliczyć. Jest to możliwe tylko jeśli dysponujesz co najmniej 20 punktami władzy.

Sugerowany poziom doświadczenia: Jak już wyżej wspomniałem do Emprise du Lion nie powinieneś udawać się jeśli Twoja drużyna nie jest jeszcze zbyt silna. Z większością zadań powinieneś sobie poradzić jeśli Twoi towarzysze awansowali na mniej więcej 17-18 poziom doświadczenia. Odrębna kwestia to potyczki z wielkimi smokami przebywającymi we wschodniej części mapy. Zainteresuj się nimi dopiero po tym jak Twoi podwładni wyraźnie przekroczą 20 poziom doświadczenia.

Ważne informacje:

1) Elementem odróżniającym Emprise du Lion chociażby od Zaziemia jest możliwość zdobycia twierdzy Suledin. Twierdza ta domyślnie kontrolowana jest przez czerwonych templariuszy, aczkolwiek dzięki zaliczeniu pobocznego zadania "Zajęcie twierdzy Suledin" (Capturing Suledin Keep) może ona przejść pod kontrolę sił Inkwizycji i stać się jej przyczółkiem. Zdobycie twierdzy odblokuje ci ponadto dostęp do nowych zadań oraz do nowych postaci niezależnych (w tym do handlarza).

2) Cała wschodnia część Emprise du Lion jest domyślnie niedostępna. W celu zagwarantowania sobie prawa do jej eksploracji musisz dotrzeć do flagi zlokalizowanej przy wąskim przejściu, odblokować dzięki niej operację i następnie ją zaliczyć z poziomu sali wojennej w Podniebnej Twierdzy. Nie zajmuj się jednak eksploracją nowych obszarów mapy zbyt wcześnie, bo we wschodniej części Emprise du Lion znajdują się między innymi legowiska aż trzech wielkich smoków i każdy pojedynek z latającą bestią będzie bardzo wyczerpujący dla drużyny (lub wręcz niemożliwy do wygrania jeśli jej członkowie są zbyt słabi).