Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
M13 Crestwood - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
M13 Crestwood - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
Powiększ mapę

Ukryte obszary | Crestwood | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Ukryte obszary

Na powyższej mapie zaznaczone zostały trudniej dostępne obszary, do których możesz sobie zagwarantować dostęp podczas przemierzania Crestwood.

Przejście do tamy znajduje się w twierdzy Caer Bronach - Ukryte obszary | Crestwood | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Przejście do tamy znajduje się w twierdzy Caer Bronach

Punkt 1 na mapie wskazuje drzwi znajdujące się w twierdzy Caer Bronach. Prowadzą one do tamy i w to miejsce dociera się w ramach zaliczania pobocznego zadania "Spokojne wody" (Still Waters). Wejście w interakcję z mechanizmem tamy doprowadza do obniżenia poziomu wody w jeziorze i odblokowania dostępu do unikalnych lokacji wymienionych poniżej.

Stare Crestwood - Ukryte obszary | Crestwood | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Stare Crestwood

Punkt 2 na mapie to Stare Crestwood (Old Crestwood). Domyślnie jest ono niedostępne, albowiem wioska ta niemal całkowicie znajduje się pod wodą. Jedynym sposobem na odblokowanie sobie dostępu do starego Crestwood jest doprowadzenie do obniżenia poziomu wody w jeziorze (quest "Spokojne wody") i omówione to już zostało w opisie punktu 1.

Wejście do Zalanych Jaskiń - Ukryte obszary | Crestwood | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do Zalanych Jaskiń

Punkt 3 na mapie wskazuje wejście do Zalanych Jaskiń (Flooded Caves), czyli dodatkowej podziemnej lokacji. Tak jak w przypadku Starego Crestwood jedynym sposobem na zagwarantowanie sobie dostępu do jaskiń jest obniżenie poziomu wody.