Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
M8 Zakazana Oaza - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
M8 Zakazana Oaza - Ukryte obszary - Dragon Age: Inkwizycja
Powiększ mapę

Ukryte obszary | Zakazana Oaza | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

1 - Wejście do świątyni Solasan

2 - Sala z zamkniętymi drzwiami

Ukryte obszary

Na powyższej mapie zaznaczone zostały trudniej dostępne obszary, do których możesz sobie zagwarantować dostęp podczas przemierzania Zakazanej Oazy (The Forbidden Oasis).

Drzwi do świątyni stają otworem po skorzystaniu z odłamków - Ukryte obszary | Zakazana Oaza | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Drzwi do świątyni stają otworem po skorzystaniu z odłamków

Punkt 1 na mapie wskazuje wejście do świątyni Solasan, która związana jest z pobocznym questem "Świątynia Dumy" (The Temple of Pride). W celu uzyskania dostępu do wnętrza świątyni musisz wydać sześć spośród posiadanych odłamków (Shard) i więcej na ten temat odnajdziesz w opisie przejścia przywołanego wyżej zadania.

Badanie kolejnych sal świątyni również wymaga dysponowania odłamkami - Ukryte obszary | Zakazana Oaza | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Badanie kolejnych sal świątyni również wymaga dysponowania odłamkami

Punkt 2 na mapie wskazuje salę wewnątrz świątyni Solasan, w której drużyna odnajduje kolejne zamknięte drzwi. Schemat działania jest w tym przypadku zbliżony do głównej bramy z punktu 1 - musisz przeznaczać odnajdywane w świecie gry odłamki na odblokowywanie nowych pomieszczeń. Każde kolejne pomieszczenie z danej grupy wymaga wydania większej liczby odłamków i stoczenia bitwy z silniejszą grupą potworów, ale z kolei pozwala na pozyskanie lepszych skarbów. Świątynię Solasan dokończysz badać zapewne dopiero w końcowej fazie gry, po tym jak pozbierasz odłamki ze wszystkich innych obszarów świata.