Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
M4 Val Royeaux - Ważne postacie i lokacje - Dragon Age: Inkwizycja
M4 Val Royeaux - Ważne postacie i lokacje - Dragon Age: Inkwizycja
Punkty szybkiej podróży.
Handlarz - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu broni białej, broni dystansowej, kosturów, tarczy, zbroi oraz ulepszeń.
Barnabus - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu akcesoriów oraz kosztowności.
Pierre-Marie - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu kosturów, zbroi oraz ulepszeń.
Handlarz - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu schematów.
Deraboam - Postać ta sprzedaje tylko jeden przedmiot - tajemnicze pudełko (Mystery Box). Deraboam żąda sobie za niego aż 10000 sztuk złota. Zakupienie pudełka doprowadzi do pojawienia się posągu bryłkowca na miejsce skrzyni, w której było ono składowane. Obejrzyj bryłkowca celem odblokowania operacji nadającej się do zlecenia z poziomu sali wojennej - "Ten wielki?" (The Big One?).
Handlarz meblami - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Znajdziesz tu kilka typów płótna, oraz unikalnie: witraże, łóżka i kotary do wyposażenia w Podniebnej Twierdzy (Skyhold).
Willvan - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Specjalizuje się w sprzedaży schematów toników oraz unikalnie: wpisów do kodeksu.
Havel - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Jej specjalizacje to zbroje i ponadto posiada także na sprzedaż pusty kamień runiczny.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Punkty szybkiej podróży.
Powiększ mapę

Ważne postacie i lokacje | Val Royeaux | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

1 - Vierre

2 - Belle

3 - Matka Hevara

4 - Siostra Antoinette

5 - Siostra Andrea

1 - Wyjście z Val Royeaux

Punkty szybkiej podróży.

1 – Handlarz - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu broni białej, broni dystansowej, kosturów, tarczy, zbroi oraz ulepszeń.

2 – Barnabus - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu akcesoriów oraz kosztowności.

3 – Pierre-Marie - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu kosturów, zbroi oraz ulepszeń.

4 – Handlarz - Postać ta specjalizuje się w sprzedawaniu schematów.

5 – Deraboam - Postać ta sprzedaje tylko jeden przedmiot - tajemnicze pudełko (Mystery Box). Deraboam żąda sobie za niego aż 10000 sztuk złota. Zakupienie pudełka doprowadzi do pojawienia się posągu bryłkowca na miejsce skrzyni, w której było ono składowane. Obejrzyj bryłkowca celem odblokowania operacji nadającej się do zlecenia z poziomu sali wojennej - "Ten wielki?" (The Big One?).

7 – Handlarz meblami - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Znajdziesz tu kilka typów płótna, oraz unikalnie: witraże, łóżka i kotary do wyposażenia w Podniebnej Twierdzy (Skyhold).

8 – Willvan - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Specjalizuje się w sprzedaży schematów toników oraz unikalnie: wpisów do kodeksu.

6 – Havel - Postać ta pojawia się po odblokowaniu Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Jej specjalizacje to zbroje i ponadto posiada także na sprzedaż pusty kamień runiczny.

Legenda M4 Val Royeaux - Ważne postacie i lokacje - Dragon Age: Inkwizycja

Ważne postacie

Handlarze

Legowiska smoków

Obozowiska, twierdze, miasta i wioski

Punkty szybkiej podróży, przejścia do lochów i oddzielnych lokacji

Szczeliny

Pozostałe (flagi, punkty obserwacyjne itp.)

Ważne postacie i lokacje

Na powyższej mapie zaznaczone zostały ważne postacie oraz lokacje z Val Royeaux. Oprócz handlarzy nie odnajdziesz tu żadnych ważnych postaci, które odgrywałyby kluczową rolę w grze. Warto mimo wszystko dodać, że niektóre osoby (mowa tu głównie o handlarzach) pojawiają się w Val Royeaux dopiero w wyniku postępów w grze i przy pierwszej wizycie w mieście ich nie spotkasz. Z Val Royeaux możesz wyjść korzystając z interaktywnego zachodniego przejścia lub po prostu wywołując okno mapy świata.