Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Azyl | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Azyl jest początkowo główną bazą wypadową Inkwizycji - Informacje wstępne | Azyl | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Azyl jest początkowo główną bazą wypadową Inkwizycji

Azyl (Haven) jest niewielką wioską, do której drużyna dociera po raz pierwszy automatycznie po ukończeniu prologu i opuszczeniu Gór Lodowego Grzbietu. Lokacja ta staje się od tego momentu główną siedzibą Inkwizycji. Oznacza to przede wszystkim, że nie spotkasz w tym miejscu żadnych przeciwników. Oprócz tego Azyl daje okazję do planowania w spokoju kolejnych kroków, spotykania się z towarzyszami czy zajmowania się craftingiem.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Automatycznie po zaliczeniu prologu (główne zadanie "Gniew niebios").

Sugerowany poziom doświadczenia: W Azylu nie spotkasz żadnych przeciwników. Wyjątek stanowi "pożegnalne" główne zadanie związane z oblężeniem wioski - "W twym sercu gorzeć będzie". Nie przystępuj do niego jeśli Twoi podwładni nie awansowali na co najmniej 11 poziom doświadczenia.

Ważne informacje:

1) Centralnym punktem Azylu jest budynek Zakonu (Chantry). To właśnie wewnątrz tego budynku znajduje się sala wojenna, dzięki której możesz planować kolejne wyprawy Inkwizycji (wiele z nich powiązanych jest z głównym wątkiem fabularnym gry), wydawać punkty profitów czy wreszcie zaliczać operacje i odblokowywać sobie dostęp do nowych obszarów świata. Bardziej szczegółowe informacje na temat zarządzania Inkwizycją i korzystania z sali wojennej odnajdziesz w przewodniku do gry.

2) Azyl jest miejscem, w którym możesz spotykać się z przyjaźnie nastawionymi postaciami. Mowa tu przede wszystkim o członkach drużyny, ale również o tych niegrywalnych postaciach, które odgrywają istotną rolę w grze (są to chociażby Cullen i Leliana). Gorąco polecam odbyć dłuższą rozmowę z każdym z sojuszników tuż po przybyciu do Azylu po raz pierwszy i dodatkowo powtarzać tego typu spotkania po każdej zaliczonej głównej misji, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się wtedy nowe opcje dialogowe. Uwaga - Niektóre postacie nie będą przebywały w Azylu od samego początku gry. Mogą się one pojawić w wiosce dopiero po zaliczeniu związanych z nimi questów czy dostatecznym awansowaniu w głównej fabule.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie