Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Góry Lodowego Grzbietu | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Góry Lodowego Grzbietu bada się podczas zaliczania prologu - Informacje wstępne | Góry Lodowego Grzbietu | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Góry Lodowego Grzbietu bada się podczas zaliczania prologu

Góry Lodowego Grzbietu (Frostback Mountains) to niewielka lokacja o dość liniowej strukturze, w której rozpoczyna się grę i zalicza jej prolog. Jako że góry są powiązane z głównym wątkiem fabularnym gry już podczas pierwszej wizyty w tej lokacji odwiedzisz sporą jej część, aczkolwiek w kilku miejscach będziesz mógł zadecydować czy chcesz na dłużej zatrzymać się w danym obszarze czy jak najszybciej dotrzeć do kolejnego celu misji.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Automatycznie po rozpoczęciu gry.

Sugerowany poziom doświadczenia: Góry Lodowego Grzbietu bada się na samym początku gry, tak więc nie musisz martwić się o rozwijanie drużyny.

Ważne informacje:

1) Jeszcze podczas zaliczania prologu gra wymusi na Tobie podjęcie decyzji w sprawie wyboru ścieżki przemarszu. Efektem tej decyzji jest odwiedzenie jednego z dwóch różnych obszarów w zachodniej części Gór Lodowego Grzbietu. Nie musisz na szczęście zamartwiać się o to jak się zachować, bo w opisywanej lokacji nie ma żadnych unikalnych skarbów i w rezultacie nie przegapisz szansy na pozyskanie jakichś rzadkich przedmiotów.

2) Góry Lodowego Grzbietu nie pojawiają się na mapie świata po ukończeniu prologu, ale nie oznacza to, że nie możesz powracać do tej lokacji. Możesz ją ponownie odwiedzić w dalszej części gry, a konkretnie dzięki wybraniu przejścia do niej od strony Azylu (rozdział Azyl - mapa M2). Opcja ta jest oczywiście dostępna tylko do momentu przystąpienia do głównego questu z oblężenia Azylu.