Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nazwisko ojca (A Father's Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Nazwisko ojca (A Father's Name)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Gydą Myrdotten w obozie Awarów.

Zleceniodawca: Gyda Myrdotten (M31,15)

Gyda Myrdotten - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Gyda Myrdotten

W wiosce Awarów udaj się na najniższy poziom, gdzie znajduje się jaskinia. W niej znajdziesz Gydę Myrdotten (M31,15) - porozmawiaj z nią, a następnie z Łowczym (M31,12) (i opcjonalnie z Caldanem).

Łowczy - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Łowczy

Później wyrusz, aby zlikwidować trzy stworzenia odmienione przez pustkę. Każde z nich znajduje się w towarzystwie sobie podobnych i są to Gurgut, Lurker oraz wielki pająk. Każde z tych zwierząt jest znacznie mocniejsze od pozostałych i zawierają cenne składniki oraz przedmioty w swoim ciele.

Odmieniony przez Pustkę Gurgut - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Odmieniony przez Pustkę Gurgut

Gurgut (M31,15a) znajduje się na mokradłach, w południowo-zachodnim rogu kotliny. Znajduje się tam sam, dlatego nie będzie wielkim problemem.

Odmieniony przez Pustkę Lurker - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Odmieniony przez Pustkę Lurker

Lurker (M31,15b) odmieniony przez Pustkę zaś przebywać będzie w towarzystwie zwykłych Lurkerów. Znajdziesz je w zachodniej części mapy w małym zagłębieniu.

Odmieniony przez Pustkę Pająk - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Odmieniony przez Pustkę Pająk

Odmieniony przez Pustkę Pająk (M31,15c) przebywa na rzece na południe od tevinterskich ruin. Towarzyszyć mu będą Wielkie Pająki. Gdy pozbędziesz się wszystkich trzech zwierząt wróć do Łowczego lub do Finna.

Finn leży na łóżku w chacie obok Łowczego - Nazwisko ojca (A Fathers Name) | Kotlina Mroźnego Grzbietu - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Finn leży na łóżku w chacie obok Łowczego

Jeśli przekażesz przedmioty Finnowi (M31,15d) uzyskasz dodatkowe punkty aprobaty od drużyny, a znajdziesz go leżącego na łóżku w domku obok miejsca, gdzie stoi Łowczy (M31,12).

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 600 punktów wpływów
  • 2 punkty władzy
  • Punkt aprobaty Awarów (zadanie: Goście grodu (Guests of the Hold)) - jeśli przekażesz zdobycze Finnowi