Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczeliny przy Piaskowej Grani (Rifts Near the Sand Crags) poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Szczeliny przy Piaskowej Grani (Rifts Near the Sand Crags)

Sposób odblokowania: Automatycznie po rozstawieniu jednego z obozowisk (M16,2) lub automatycznie po odkryciu jednej ze szczelin (M16,2b)(M16,2c)(M16,2e)

Zleceniodawca: - (M16,2) lub (M16,2b) lub (M16,2c) lub (M16,2e)

Zadanie to możesz odblokować na dwa sposoby - poprzez rozstawienie jednego z obozowisk na Syczących Pustkowiach (M16,2) lub poprzez zbliżenie się do jednej z trzech nowych szczelin związanych z tym questem (M16,2b)(M16,2c)(M16,2e).

Omawiana misja dotyczy w całości zamknięcia trzech szczelin (Rift) łączących świat gry z Pustką i znajdujących się na farmie. Pierwszą szczelinę możesz odnaleźć w centralnej części pustkowi, pomiędzy dwoma obozowiskami nadającymi się do rozstawienia (M16,2b). Musisz liczyć się w tym przypadku z koniecznością rozegrania wymagającej bitwy, w której do pokonania będą przede wszystkim bardzo silne demony pychy. Skupiaj uwagę całej drużyny na tych potworach i unikaj używania ataków, na które są one odporne (m.in. elektrycznych i paraliżujących). Druga szczelina znajduje się na południe od obozowiska w centralnej części mapy (M16,2c). Także i w tym przypadku najpoważniejsze zagrożenie stanowią demony pychy, których sprawna eliminacja ma najwyższy priorytet. Ostatnia trzecia szczelina znajduje się na północny-wschód od obozowiska ze środka pustkowi (M16,2e). Bitwa przy tej szczelinie jest nieco prostsza od dwóch poprzednich, ale mimo wszystko musisz sprawnie eliminować m.in. niebezpieczne demony rozpaczy.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 1800 punktów wpływów
  • 6 punktów władzy