Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczeliny w pobliżu przełęczy (Rifts off the Pass) poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Szczeliny w pobliżu przełęczy (Rifts off the Pass)

Sposób odblokowania: Automatycznie po rozstawieniu jednego z obozowisk (M19,2) lub automatycznie po odkryciu jednej ze szczelin (M19,2e)(M19,2f)

Zleceniodawca: - (M19,2) lub (M19,2e) lub (M19,2f)

Zadanie to możesz odblokować na dwa sposoby - poprzez rozstawienie obozowiska w zachodniej części Zachodniego Podejścia (The Western Approach) (M19,2) lub poprzez zbliżenie się do jednej z dwóch nowych szczelin związanych z tym questem (M19,2e)(M19,2f).

Omawiana misja dotyczy w całości zamknięcia dwóch szczelin (Rift) łączących świat gry z Pustką. Pierwsza szczelina znajduje się na południowy-zachód od południowego obozowiska (M19,2e). W pobliżu niej przebywają bardzo silne potwory (wliczając demony furii i demona rozpaczy), tak więc próbę jej zamknięcia podejmij dopiero po wyraźnym rozwinięciu umiejętności członków drużyny. Druga szczelina jest w niewielkiej odległości na zachód od południowego obozowiska (M19,2f). Jej zamknięcie jest o wiele prostsze i nie wymaga poważnego rozwijania drużyny, aczkolwiek mimo wszystko musisz się pilnować m.in. podczas walk z demonem furii.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 400 punktów wpływów
  • 4 punkty władzy