Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drakologia (Draconology) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Drakologia (Draconology)

Sposób odblokowania: Automatycznie po odnalezieniu materiałów badawczych (Research Supplies) lub automatycznie po spotkaniu się z Fredericiem (M19,x).

Zleceniodawca: - (M19,8) lub Frederic (M19,x)

Badaj zwłoki bandytów, a odnajdziesz materiały badawcze - Drakologia (Draconology) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Badaj zwłoki bandytów, a odnajdziesz materiały badawcze

Quest ten możesz odblokować na trzy zasadnicze sposoby. Pierwszy sposób ma najbardziej losowy charakter, albowiem zakłada on napadanie bandytów Białego Kła (White Claw Raider) podróżujących po Zachodnim Podejściu (The Western Approach). Po pokonaniu bandytów badaj zawsze ich ciała, a przy jednym z nich możesz odnaleźć materiały badawcze (Research Supplies), których zabranie uaktywni ten quest.

Zajrzyj do worka przy zniszczonym wozie - Drakologia (Draconology) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Zajrzyj do worka przy zniszczonym wozie

Drugi sposób zakłada odnalezienie materiałów badawczych w miejscu, w którym zaatakowana została karawana, na południowy-zachód od startowego obozowiska (M19,8). Zachowaj czujność, bo w pobliżu mogą przebywać jakieś dzikie bestie. Po dotarciu na miejsce zajrzyj do jednego z worków przy zniszczonym wozie.

Frederic - Drakologia (Draconology) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Frederic

Ostatni trzeci sposób zakłada spotkanie się po prostu z Fredericiem. Jest to też obowiązkowy krok jeśli wybrałeś jeden z poprzednich sposobów. Poszukiwana osoba przebywa w południowej części Zachodniego Podejścia, niedaleko jednego z obozowisk nadających się do rozstawienia (M19,11).

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (niewiele)
  • 80 punktów wpływów