Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odłamki w oazie (Shards in the Oasis) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Odłamki w oazie (Shards in the Oasis)

Sposób odblokowania: Automatycznie po wejściu w interakcję z dowolnym okularium.

Zleceniodawca: - (M8,3)

Quest ten możesz odblokować dzięki wejściu w interakcję z dowolnym okularium spośród tych znajdujących się w Zakazanej Oazie (The Forbidden Oasis) (M8,3). Za każdym razem musisz użyć okularium żeby zlokalizować okoliczne odłamki (Shard) i następnie do nich dotrzeć. Oto podpowiedzi odnośnie przedostawania się do miejsc pozostawienia kolejnych odłamków (niektóre z nich są trudno dostępne):

Pierwszy odłamek (M8,3a) jest na skalnej półce, tuż przy podstawie drewnianej konstrukcji.

Drugi odłamek (M8,3b) leży na jednym z dużych prostokątnych kamiennych bloków.

Trzeci odłamek (M8,3c) leży na skałach u podstawy drewnianej konstrukcji i żeby do niego dotrzeć musisz przejść po niewielkim mostku.

Czwarty odłamek (M8,3d) leży na skałach w dość łatwo dostępnym miejscu.

Piąty odłamek (M8,3e) jest na niewielkiej skalnej półce. Możesz się tam spróbować wspiąć lub zeskoczyć z wyżej położonej półki.

Szósty odłamek (M8,3f) jest bardzo dobrze ukryty - Odłamki w oazie (Shards in the Oasis) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Szósty odłamek (M8,3f) jest bardzo dobrze ukryty. Odszukaj na południe od tego odłamka pokazaną na powyższym obrazku drewnianą kładkę. Musisz przełączyć się tu na maga i wcisnąć klawisz/przycisk interakcji żeby doprowadzić do dokończenia ścieżki. Pozwoli ci to dotrzeć do poszukiwanego obiektu.

Siódmy odłamek (M8,3g) leży na skałach na górnym poziomie, tuż przy jednym z niewielkich drzew.

Ósmy odłamek (M8,3h) jest w obozowisku znajdującym się przed wejściem do świątyni Solasan.

Dziewiąty odłamek (M8,3i) leży na skalnej półce pod drewnianą kładką. Możesz do niego dotrzeć zeskakując z wyżej położonej półki.

Dziesiąty odłamek (M8,3j) leży na ziemi przy skałach.

Jedenasty odłamek (M8,3k) leży na skałach NAD jednym z obozowisk. Do odłamka najlepiej jest dotrzeć od wschodniej strony.

Dwunasty odłamek (M8,3l) jest na skalnej półce usytuowanej nad niewielkim zbiornikiem wodnym. Do obiektu tego możesz dotrzeć wyłącznie poprzez zeskoczenie na półkę z jednej z wyżej położonych.

Trzynasty odłamek (M8,3m) znajduje się na jednym z najwyższych punktów widokowych w oazie. Do odłamka musisz dotrzeć od północnej strony, wybierając wąską drewnianą kładkę prowadzącą na sam szczyt.

Czternasty odłamek (M8,3n) jest na niewielkiej skalnej półce, do którego dociera się od północnej strony. W trakcie przemarszu wybieraj górne ścieżki i korzystaj z napotykanych po drodze drabin. Zaprowadzą Cię one do poszukiwanego przedmiotu

Piętnasty odłamek (M8,3p) jest kolejnym, do którego trudno jest dotrzeć - Odłamki w oazie (Shards in the Oasis) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Piętnasty odłamek (M8,3p) jest kolejnym, do którego trudno jest dotrzeć. Musisz rozpocząć na górnych skałach na wschód tego obiektu. Zlokalizuj pokazany na powyższym obrazku interaktywny punkt (M8,3o). Musisz przełączyć się tu na dowolnego maga i z jego pomocą dokończyć budowę drewnianej kładki. Po odblokowaniu nowego przejścia wyrusz na zachód i zeskocz na niższą półkę z odłamkiem.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (niewiele)
  • 50 punktów wpływów