Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamówienie na broń (Requisition for Weapons) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Zamówienie na broń (Requisition for Weapons)

Sposób odblokowania: Automatycznie w trakcie zaliczania pobocznego zadania "Najlepsi z Azylu" (Haven's Best and Brightest).

Zleceniodawca: Kwatermistrz (Quartermaster) (M2,4)

Musisz postawić flagę w miejscu wycinki - Zamówienie na broń (Requisition for Weapons) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Musisz postawić flagę w miejscu wycinki

Zadanie to możesz odblokować dzięki spotkaniu się z Kwatermistrzem (Quartermaster) w centralnej części Azylu (Haven) (M2,4). Porozmawiaj z kwatermistrzem na temat realizacji zapotrzebowań (Requisition) Inkwizycji i podejmij się pierwszego zlecenia. Musisz mianowicie wykonać dwie czynności:

  1. Pozyskać 5 sztuk żelaza (Iron) - Za żelazem możesz rozejrzeć się w okolicy (badaj tereny górskie). Jest to na szczęście dość pospolity surowiec.
  2. Odnaleźć miejsce wycinki (Logging Stand) i postawić w nim flagę. Miejsce to znajduje się na północ od wioski (M2,4a) i z jego zlokalizowaniem nie powinieneś mieć żadnych kłopotów.
Zrealizuj zamówienie - Zamówienie na broń (Requisition for Weapons) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Zrealizuj zamówienie

Po wykonaniu opisanych powyżej czynności powróć do miejsca, w którym rozpocząłeś ten quest i wejdź w interakcję ze stołem zamówień (Inspect Requisitions). Potwierdź chęć zrealizowania zamówienia na broń.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  1. Doświadczenie (niewiele)
  2. 200 punktów wpływów
  3. 1 punkt władzy
  4. Przepis: Bronie Inkwizycji (Recipe: Inquisition Weapons)