Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Objawienia (Revelations) | Zadania towarzyszy w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Objawienia (Revelations)

Sposób odblokowania: Znajdź kartkę w stajni - Blackwall jest wtedy nieobecny. Dostępne po zakończeniu zadania głównego "Oto jest Otchłań" (Here Lies the Abyss).

Zleceniodawca: - (M12,18)

List w stajni - Objawienia (Revelations) | Zadania towarzyszy w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
List w stajni

Po zadaniu "Oto jest Otchłań" (Here Lies the Abyss), gdy udasz się do Podniebnej Twierdzy (Skyhold), a następnie do stajni powinieneś zamiast Blackwalla znaleźć ukrytą kartkę - chyba że wcześniej musisz obejrzeć związane z nim cutsceny - wtedy możliwe, że będziesz musiał na chwilę opuścić lokację, aby Blackwall "mógł zniknąć".

Wejście do więzienia w Val Royeaux - Objawienia (Revelations) | Zadania towarzyszy w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Wejście do więzienia w Val Royeaux

Gdy przeczytasz kartkę zjawi się posłaniec - porozmawiaj z nim, a następnie ruszaj do Val Royeaux. Tam na głównym placu, gdzie znajduje się szubienica znajdować się będzie spora grupa ludzi - podejdź do nich. Po cutscenie udaj się do więzienia, które znajduje się w południowej części za bramą, przy schodach. W więzieniu porozmawiaj z Blackwallem, a następnie z Cullenem. Teraz możesz wrócić do Podniebnej Twierdzy (Skyhold), aby zadecydować co zamierzasz zrobić z Blackwallem.

Dostępne są dwie operacje: "Los Rainiera" lub "Uwolnienie Rainiera: Alternatywa". Nieważne, którą wybierzesz - obie spowodują sprowadzenie Blackwalla do Podniebnej Twierdzy (Skyhold), by tu został przez ciebie osądzony. Niezależnie od wyroku odblokujesz operację: "Konsekwencje kłamstwa Blackwalla".

Dostępne są trzy opcje wyroku:

  • Odpokutowanie win - poparcie towarzyszy
  • Przekazanie Straży - lekkie poparcie towarzyszy
  • Zatrzymaj Blackwalla jako służącego - brak poparcia towarzyszy

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 400 punktów wpływów
  • 3 punkty władzy