Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pod jej skórą (Under Her Skin) | Zadania towarzyszy w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Pod jej skórą (Under Her Skin)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Lelianą w Podniebnej Twierdzy (Skyhold) PRZED rozpoczęciem zadania głównego "Oto jest Otchłań" (Here Lies the Abyss). By uzyskać dostęp do zadania musisz być sprzymierzony z Templariuszami (zamiast magów).

Zleceniodawca: Leliana (M12,21)

Porozmawiaj z Lelianą na wieży w Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Po rozmowie udaj się do Val Royeaux, gdzie otrzymasz dostęp do jednego z domów, do którego dostaniesz się od strony doków. Wewnątrz wejdź po schodach i przejdź na koniec korytarza. Tam w pokoju rozpraw się z agentami Venatori i przeszukaj zwłoki leżące przy ścianie. Zlokalizuj teraz trzy kryształy, leżące przy ścianach pomieszczenia. Wróć teraz do Leliany, a po rozmowie z nią pójdź do Dagny w Kazamatach.

Przejdź następnie do stołu wojennego i wykonaj nową dostępną operację: "Umieść kryształy w sztabie Venatori". Wróć po jej zakończeniu do Leliany, a następnie wykonaj kolejną operację: "Zbadaj świątynię Dumata", a następnie udaj się do nowej lokacji.

Wejdź do wnętrza świątyni. Czeka cię tu walka z demonami oraz możliwość odblokowania zadania pobocznego "Wspomnienia Koryfeusza" (Corypheus's Memories) poprzez odnajdywanie czerwonych kryształów. Dotrzyj na koniec budynku, po drodze napotkasz Demona Dumy. Na końcu za kratami znajdziesz Magistra Erasthenes. Możesz zadecydować o jego losie, lecz każda decyzja spotka się z mieszaną aprobatą od różnych członków drużyny. Porozmawiaj z nim, a na koniec wróć do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) i porozmawiaj z Lelianą, by zakończyć zadanie.

Nagrody za wykonanie zadania:

  1. Doświadczenie (dużo)
  2. 200 punktów wpływów
  3. 3 punkty władzy

Wspomnienia Koryfeusza (Corypheus's Memories)

Poboczne zadanie polegające na zebraniu sześciu czerwonych kryształów w Świątyni Dumata podczas zadania "Pod jej skórą" (Under Her Skin). Zadanie zostaje aktywowane po zebraniu dowolnego pierwszego kryształu. Kryształy znajdują się w kolejnych miejscach:

  1. Przy oknie po lewej stronie głównej sali,
  2. Również w głównej sali, po prawej stronie, na stole,
  3. Na biurku, naprzeciwko drzwi do kolejnego pomieszczenia,
  4. Na wiszącej półce w magazynie pomiędzy schodami na niższym poziomie,
  5. Na biurku w północno-zachodnim rogu pomieszczenia na niższym poziomie,
  6. Na biurku w pułudniowo-wschodnim rogu pomieszczenia na niższym poziomie.

Nagrody za wykonanie zadania:

  1. Doświadczenie (mało)