Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Idealny romans (Ideal Romance) | Zadania towarzyszy w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Idealny romans (Ideal Romance)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Kasandrą w Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Musisz mieć wysoki poziom aprobaty i często flirtować, oraz mieć ukończone poprzednie zadania związane z Kasandrą. Zadanie dostępne jedynie dla postaci płci męskiej.

Zleceniodawca: Kasandra (M12,3)

Porozmawiaj z Kasandrą w Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Otrzymasz zadanie odnalezienia trzech przedmiotów dla utworzenia "romantycznej atmosfery". Udaj się więc w trzy miejsca w dowolnej kolejności:

U handlarza Pierre-Marie, na lewo od miejsca przybycia do Val Royeaux zakupisz świece, jeden z wymaganych przedmiotów questu.

Val Royeaux - udaj się na południowy kraniec lokacji i odnajdź elfkę, z którą możesz porozmawiać. Przy pozytywnym przebiegu dialogu otrzymasz od niej kwiaty.

Kolejna lokacja - wioska Redcliffe w Zaziemiu (Hinterlands). Tam przy porcie znajdziesz handlarza ksiażkami - krasnoluda, który powie ci, gdzie znaleźć książkę z poezją. Leży ona pod drzewem w Zaziemiu (Hinterlands), niedaleko na zachód od zachodniego astrarium, koło przewróconego wozu.

Z wszystkimi wymaganymi przedmiotami wróć do Kasandry. Po cutscenie zadanie zostanie zakończone, a ty będziesz w związku z Kasandrą.

Nagrody za wykonanie zadania:

Doświadczenie (mało)

80 punktów wpływów