Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyjaśnienia (Explanations) | Zadania towarzyszy | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Wyjaśnienia (Explanations)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Blackwallem w Podniebnej Twierdzy (Skyhold) (pierwsza rozmowa z postacią w lokacji - wymagana postać żeńska!).

Zleceniodawca: Blackwall (M12,18)

Bohater z Blackwallem na Wybrzeżu Sztormów - Wyjaśnienia (Explanations) | Zadania towarzyszy | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Bohater z Blackwallem na Wybrzeżu Sztormów

Gdy przybędziesz do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) będziesz miał okazję rozpocząć z Blackwallem romans (jeśli grasz postacią żeńską i flirtowałeś z Blackwallem wcześniej). Jeśli wyrazisz taką chęć to po odbytej rozmowie, w której wybieraj wszelkie opcje dialogowe z ikoną serca, poprosi cię on o przysługę. Odszukaj go teraz w stajniach i porozmawiaj z nim, by otrzymać zadanie. Teraz udaj się na Wybrzeże Sztormów (Storm Coast). Tam udaj się na wskazane wzgórze i odnajdź odznakę Blackwalla. Po skończonej rozmowie zakończysz zadanie. Gdy wrócisz do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) będziesz świadkiem sceny pomiędzy bohaterką, a towarzyszem podczas której możesz wyrazić ostateczną chęć rozpoczęcia związku.

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Możliwość rozpoczęcia romansu z Blackwallem