Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her) | Zadania towarzyszy poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Solasem w Podniebnej Twierdzy (Skyhold).

Zleceniodawca: Solas (M12,17)

Udaj się do Solasa, a zwierzy ci się on ze swoich problemów - Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Udaj się do Solasa, a zwierzy ci się on ze swoich problemów

Porozmawiaj z Solasem (M12,17) w Podniebnej Twierdzy (Skyhold). Poprosi cię on o odnalezienie jego przyjaciela na Świętych Równinach (Exalted Plains). Podobnie jak w kilku innych przypadkach prawdopodobnie przed zleceniem ci zadania będziesz musiał wysłuchać kilku innych kwestii, ewentualnie przenieść się na chwilę do innej lokacji.

Demon w Świętych Równinach (Exalted Plains) - Piękna, nowa Pustka (All New, Faded for Her) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Demon w Świętych Równinach (Exalted Plains)

Po udaniu się do Świętych Równinach (Exalted Plains) udaj się na południowy wschód wzdłuż rzeki (M18,5a). Znajdziesz tam demona. Aby otrzymać przychylność Solasa podtrzymuj jego zdanie. By uzyskać jego poparcie nie zabijaj demona, a zniszcz jedynie filary przywołania ustawione wokoło demona.

Po zakończeniu walki lub zburzeniu filarów rozpocznie się kolejny dialog - by zyskać poparcie towarzysza pozwól mu zabić magów. Na koniec wróć i porozmawiaj z nim w Podniebnej Twierdzy (Skyhold).

Nagrody za zaliczenie zadania:

  • Doświadczenie (dużo)
  • 400 punktów wpływów
  • 3 punkt władzy