Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune) | Zadania towarzyszy poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune)

Sposób odblokowania: Porozmawiaj z Józefiną w Podniebnej Twierdzy (Skyhold).

Zleceniodawca: Józefina (M12,6)

Józefina w Val Royeaux - Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Józefina w Val Royeaux

W Podniebnej Twierdzy (Skyhold), gdy omówisz już z Józefiną (M12,6) wszystkie błahe tematy przyjdź do niej później (odwiedź inną lokację chociażby), a po powrocie opowie ci ona o swoich problemach rodzinnych. Możesz podjąć się tego zadania. W pierwszym kroku będziesz musiał udać się do Val Royeaux i odnaleźć tam Józefinę na placu w południowej części lokacji (M4,3a). Po rozmowie udacie się na rozmowę z hrabią.

Trzej wojownicy hrabiego - Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Trzej wojownicy "hrabiego"

Po rozmowie zdemaskowawszy "hrabiego" możesz puścić go wolno lub zaatakować - wtedy będziesz musiał rozprawić się z trzema jego poplecznikami. Następnie wróć do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) i porozmawiaj z Józefiną. Teraz możesz podjąć wybór, czy popierasz Józefinę, czy jednak podtrzymasz opinię wyrażoną przez Lelianę. Sugeruje ona wysłanie agentów, którzy zniszczą kontrakt na zabójstwo - tym samym zakończysz w szybki sposób to zadanie (Operacja: Zniszczenie kontraktu Domu Spoczynku). Za zakończenie zadania w szybszy sposób otrzymasz taką samą ilość nagród za zaliczenie zadania.

Druga opcja bardziej czasochłonna to ponowna rozmowa z Józefiną i próba pokojowego rozwiązania problemu: w pierwszej kolejności będziesz musiał wykonać operację: Znajdź Paraquette'om patrona.

Jeśli zniszczyłeś dokumenty wróć do Val Royeaux i porozmawiaj z Józefiną. Znajdziesz ją we wschodniej części (M4,3a). Po rozmowie zakończysz zadanie.

Hrabina w Val Royeaux - Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Hrabina w Val Royeaux

Jeśli jednak wybrałeś pokojową drogę rozwiązania po zakończeniu pierwszej operacji idź porozmawiać z hrabiną w Val Royeaux (M4,3b), a potem wróć z powrotem do Józefiny. Potem wróć do Stołu Narad i wykonaj operację: Zdobywanie przychylności sędziego. Wróć teraz do doradczynie i zapytaj o kolejne kroki. Zleci ci nową operację: Porozmawiaj z minister Bellise.

Józefina przy zakończeniu zadania we wschodniej części Val Royeaux - Los spotkał ich smutny (Of Somewhat Fallen Fortune) | Zadania towarzyszy - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Józefina przy zakończeniu zadania we wschodniej części Val Royeaux

Po zakończeniu operacji udaj się na przyjęcie do markizy. Tam ustalisz finalne rozwiązanie kwestii zadania. Teraz wróć do Józefiny i poleci ci ona spotkać się z nią we wschodniej części Val Royeaux (M4,3a), tam zakończysz zadanie.

Nagrody za zaliczenie zadania:

Doświadczenie (dużo)

400 punktów wpływów

• 3 punkt władzy