Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie | Specjalizacje Inkwizytora | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Specjalizacje Inkwizytora

Sposób odblokowania: Po przybyciu do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) i wykonaniu operacji: "Specjalizacje Inkwizytora".

Zleceniodawca: -

Nauczyciele w Podniebnej Twierdzy (Skyhold) - Wprowadzenie | Specjalizacje Inkwizytora | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Nauczyciele w Podniebnej Twierdzy (Skyhold)

Gdy po raz pierwszy przybędziesz do Podniebnej Twierdzy (Skyhold) otrzymasz możliwość nabycia nowych zdolności specjalnych, po wykonaniu krótkiej operacji "Specjalizacje Inkwizytora". Po jej ukończeniu na główny dziedziniec twierdzy przybędzie trzech nauczycieli, którzy zaprezentują ci swoje ścieżki nauki. Każda z klas (łotrzyk, mag, wojownik) dzieli się na trzy pod-klasy specjalne. Sam wybierasz, którą specjalizację chcesz pozyskać. Od momentu udostępnienia graczowi możliwości stania się ekspertem w wybranej dziedzinach, towarzysze również ujawniają swoje określone z góry specjalizacje. Wybór swojej pod-klasy jest uzależniony jedynie od twoich preferencji i strategii, nie można jej później jednak zmienić, nie jest również obowiązkowa do pozyskania. Poza nowym drzewkiem zdolności nie otrzymujesz jednak żadnych dodatkowych atutów związanych z wyborem drogi rozwoju. Aby łatwiej podjąć decyzję przeczytaj rozdział poradnika Lista umiejętności.

W każdym przypadku zadanie wygląda w ten sam sposób: po wykonaniu operacji udaj się na dziedziniec i zlokalizuj nauczycieli (znajdują się w różnych miejscach zależnie od posiadanej klasy, lecz zawsze na dziedzińcu). Następnie po rozmowie z każdym z nich będziesz miał możliwość podążania określonymi ścieżkami rozwoju. Po podjęciu decyzji o wyborze specjalizacji zbierz materiały i przedmioty wymienione w opisie zadania, jako wymagania do wykonania przedmiotu specjalnego. Ten wykonasz w przy dowolnym stole zamówień (w obozach w lokacjach, lub u Sir Morrisa w Podniebnej Twierdzy (Skyhold)). Z wykonanym przedmiotem zwróć się do nauczyciela tej konkretnej specjalizacji i ciesz się z pozyskania nowych umiejętności. Poniżej znajduje się opis dotyczący wymagań konkretnych specjalizacji.

Nagrody za wykonanie zadania:

  • 200 punktów władzy