Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zakończenia | Główne zadania | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Podobnie jak w wielu grach RPG z możliwościami wpływania na świat gry poprzez wybory i decyzje, tak w Dragon Age: Inquisition na końcu rozgrywki jesteśmy rozliczani z naszych postępów i mamy możliwość podglądu najbliższej historii bohaterów i całego Thedas. Całość zawarta jest w postaci epilogu w formie ilustracji i opisu wydarzeń. Wariacji jest cała masa, dlatego warto zapoznać się z tym rozdziałem, by móc wykreować zakończenie zgodne z własnymi preferencjami. Rozdział został podzielony zgodnie z kolejnymi slajdami animacji i zawiera wypisane wszystkie możliwe rozwiązania podanych tematów.

Orlais

Decyzje dotyczące Orlais podejmowane są podczas zadania "Oczy i serca przebiegłe" (Wicked Eyes and Wicked Hearts). Wbrew pozorom wpływ na ostateczną sytuację nie mają jedynie twoje dialogi z osobami w Pałacu Zimowym, ale również zbierane znajdźki w tej lokacji ("Skandaliczne Sekrety") i wykonywane zadania poboczne. Jeśli zebrałeś wystarczająco wiele tajemnic po walce przy szczelinie w Pałacu będziesz mógł zadecydować o losach Celene, Gasparda i Briali. Możliwe wersje zakończeń:

Jeśli Celene zostaje ocalona:

  • Briala, Gaspard i Celene zostają pogodzeni,
  • Gaspard zostaje zabity, Briala zostaje wygnana,
  • Gaspard żyje, Briala - nie ,
  • Gaspard i Briala zostają wydani na egzekucję.

Jeśli pozwolisz, żeby Celene zginęła władzę obejmie Gaspard, od twojego podejścia zależy, która opcja zostanie zrealizowana:

  • Rozmowy pokojowe między Orlais i Fereldenem,
  • Brak rozmów pokojowych między Orlais i Fereldenem.

Ostatnia opcja również obejmuje zabójstwo Celene, lecz w tym przypadku rządzić będzie Briala poprzez Gasparda siedzącego oficjalnie na tronie. Wersje opowiedzianej w epilogu historii różnią się w zależności od tego, czy bohater był elfem lub nie, oraz od tego czy wysoki czy niski był poziom Aprobaty Dworu podczas zadania.

Szarzy Strażnicy (The Gray Wardens)

Wątek Szarych Strażników zostaje rozstrzygnięty podczas zadania "Oto jest otchłań" (Here Lies the Abyss). Będziesz musiał pod koniec zadania zadecydować o dwóch kwestiach. Najpierw po pokonaniu bossa w Pustce jedna z towarzyszących ci osób (Hawke i Loghain, Stroud lub Alistair - zależnie od decyzji z poprzednich serii gry ustalonych poprzez Dragon Keep) będzie musiała oddać życie i to do ciebie należeć będzie wybór.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie