Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs poradnik Amnesia: A Machine for Pigs

Idź przed siebie. Otrzymasz nowy wpis do dziennika (The Flooded Tunnels). Twoim zadaniem jest przepompować wodę z jednego pomieszczenia do drugiego. Wejdź po schodach z lewej strony i skręć w tunel po lewej. Idź prosto, a na jedynym rozwidleniu skręć w prawo. Powinieneś dotrzeć do bramy oznaczonej numerem dwa.

Pierwszy zawór. - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Pierwszy zawór.

Odwróć się i przejdź tunelem. Dotrzesz do pomieszczenia z zaworem. Przekręć go w prawo. Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze, woda zacznie być przepompowywana, zapali się lewa lampa i zadzwoni telefon na ścianie.

Nowootwarte przejście - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Nowootwarte przejście

Cofnij się. Krata do bramy z numerem jeden została zatrzaśnięta, ale otworzyła się inna, wcześniejsza. Zejdź na dół.

Będąc na dole idź prosto, wzdłuż kanału z węgorzami wodnymi - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Będąc na dole idź prosto, wzdłuż kanału z węgorzami wodnymi. Wrócisz do pomieszczenia z bramą numer 1 drogą, którą na samym początku tego etapu była zablokowana [1]. Przejdź mostkiem do drzwi po drugiej stronie kanału, które również na początku były zablokowane [2].

Drugi zawór. - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Drugi zawór.

Idź dalej, aż dotrzesz do tunelu z niesprawną lampą. Wejdź w tunel i skręć w lewo. Na ścianie znajdziesz kolejny zawór. Lewa lampa powinna być zapalona. Przekręć zawór. Zapali się prawa lampa, a woda zacznie być przepompowywana. Po fakcie dziennik zostanie zaktualizowany (Mandus, postdiluvian).

Wcześniej zalane przejście. - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Wcześniej zalane przejście.

Po wyjściu z pomieszczenia z drugim zaworem skręć w prawo i idź cały czas prosto. Dojdziesz do okrągłych drzwi. Przekręć zawór, żeby je otworzyć.

Pamiętasz zabawy z rurami z poziomu Piwnica? Czas na potwórkę. Dla przypomnienia kolejność działań:

  • Dociśnij wajchę naprzeciw zaworów.
  • Przekręć lewy zawór.
  • Pociągnij za dźwignię między zaworami.
  • Przekręć prawy zawór.
  • Pociągnij wajchę naprzeciw zaworów.

Każdy z etapów trwa chwilkę, więc zaczekaj, aż animacje dobiegną końca i wtedy wykonaj następną czynność. Po wyłączeniu urządzenia idź przez otwarte przejście.

Ucztujące świnie. - Kanały | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Ucztujące świnie.

Idź dalej. Przy stole świń dziennik zostanie zaktualizowany (A Nest of Wretches). Idź dalej jedynym dostępnym przejściem i po schodkach na górę. Dojdziesz do drzwi. Czeka cię seria wypełnionych drzwiami korytarzy. Za każdym razem możesz otworzyć tylko jedne drzwi, więc po prostu idź przed siebie, aż znajdziesz odpowiednie. Wreszcie dojdziesz do prowadzącej w dój drabiny. Zejdź po niej.

Przed tobą mały labirynt rur i tuneli. Nie jest zbyt skomplikowany. Musisz znaleźć kilka drabin prowadzących w dół i zejść po nich. W końcu dotrzesz do drzwi prowadzących do kolejnego obszaru.