Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stacja kontroli pomp | Solucja Amnesia A Machine for Pigs poradnik Amnesia: A Machine for Pigs

Idź prosto. Przejdź po metalowym moście, a później po kolejnym. Nastąpi aktualizacja dziennika (The Pump Rooms). Dalsza ścieżka nie zawiera odnóg, za to ma w ofercie kilka drabin. Ostatecznie dojdziesz do rozwidlenia. Drzwi naprzeciw są zamknięte, więc skręć w prawo i wejdź po drabinie.

Dotrzesz do pomocnicznej stacji kontroli pomp (Auxiliary Pump Controls) - Stacja kontroli pomp | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Dotrzesz do pomocnicznej stacji kontroli pomp (Auxiliary Pump Controls). Idź dalej, aż zobaczysz zawór [1]. Przekręć go.

Podwójne przejście. - Stacja kontroli pomp | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Podwójne przejście.

Wróć do rozwidlenia. Wcześniej zablokowane drzwi stoją otworem. Wejdź do nowego pomieszczenia. Twój dziennik zostanie zaktualizowany (Valves and Pipes). Lewą stronę blokuje ulatniająca się para. Idąc prawą w pewnym momencie podłoga się pod tobą zawali. Biegnij w prawo, na rozwidleniu znów prawo i cały czas przed siebie. Jeśli się zgubisz, to po prostu biegnij tam, gdzie nie ma wyładowań elektrycznych. Dotrzesz do prowadzącej na górę drabiny. Wdrap się na górę i idź prosto, aż dotrzesz do dwóch przejść.

1 - Stacja kontroli pomp | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Wybierz górne przejście - Stacja kontroli pomp | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Wybierz górne przejście. Dotrzesz do pomieszczenia z uszkodzoną maszyną [1]. Obok leży mniejsze koło zębate [2]. Na chwilę zostaw je w spokoju i idź dalej. Na końcu pomieszczenia, koło zaworu [4], leży duże koło zębate [3]. Podnieś je i cofnij się do uszkodzonej maszyny. Włóż koło do środka (gra automatycznie je dopasuje). Następnie weź mniejsze koło [2] i zrób dokładnie to samo. Po fakcie podejdź do zaworu [4] i przekręć go.

Wróć do pomieszczenia z wielką maszyną (wcześniej widziane wejście dolne możesz zignorować, bo niczego tam nie ma). Twój dziennik zostanie zaktualizowany (Finding the Children). Idź prosto i zejdź po drabince po prawej. Idź prosto i w lewo, a dojdziesz do drzwi. Przekręć zawór i wejdź do środka. Znów czeka cię zabawa z wajhami i zaworami. Otwórz drugie przejście i idź dalej. Drzwi z napisem Core Systems Access prowadzą do kolejnego obszaru.