Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs poradnik Amnesia: A Machine for Pigs

1 - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Obudzisz się na podłodze - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Obudzisz się na podłodze. Przejdź przez drzwi, a dziennik zostanie zaktualizowany (Trapped!). Idź prosto. Pod szafą leży bezpiecznik [1]. Możesz go zabrać i zanieść do kolejnego pomieszczenia, gdzie na półce zauważysz drugi bezpiecznik ([2], na screenie po przyniesieniu pierwszego), albo zostawić. Będzie potrzebny już niedługo.

Idź dalej - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Idź dalej. Dojdziesz do pomieszczenia z urządzeniem z uszkodzonym bezpiecznikiem. Możesz się cofnąć po jeden z wcześniejszych, albo skręcić w prawo i wziąć jeden z bezpieczników z sąsiedniego pomieszczenia. Wyjmij uszkodzony [1], a w twoim dzienniku pojawi się nowy wpis (The saboteur has been this way). W jego miejsce wstaw nowy i pchnij wajhę [2]. Powinna zapalić się zielona kontrolka.

Idź w prawo, do pomieszczenia z zapasowymi bezpiecznikami - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Idź w prawo, do pomieszczenia z zapasowymi bezpiecznikami. Na jego końcu jest kołowrót [1]. Przekręć go do oporu, a otworzysz przejście. Wróć do pomieszczenia z beczkami i zejdź schodami w dół.

Na dole skręć w lewo - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Na dole skręć w lewo. Wejdź za opuszczoną drabinę i pociągnij blokadę [1]. Z góry powinny zacząć spadać beczki. Gdy przejście się oczyści, wejdź na górę.

Kolejne wymagające naprawy urządzenie. - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Kolejne wymagające naprawy urządzenie.

Urządzenie po prawej stronie ma działający bezpiecznik, więc po prostu dociśnij wajhę. Wróć na dół. Zauważysz, że wcześniej blokująca przejście krata została podniesiona. Przejdź przez nią i idź dalej, aż dojdziesz do rozwidlających się schodów. Idź wpierw w górę, a potem w prawo. Dojdziesz do maszyny z kolejnym przepalonym bezpiecznikiem. Jeśli zabrałeś jeden z dołu, wymień od razu. Jeśli nie, skręć w prawo i idź schodami w dół.

Zablokowane sztabą drzwi. - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Zablokowane sztabą drzwi.

Po prawej znajdują się zablokowane drzwi. Podnieś blokadę. Trafisz do miejsca, gdzie naprawiałeś pierwszą maszynę. Weź zapasowy bezpiecznik, wróć na górę i wymień go. Podchodząc do urządzenia powinieneś dostać nowy wpis do dziennika (More electrical sabotage). Nie zapomnij docisnąć wajhy po wymianie bezpiecznika!

Za tobą podniesie się brama. Przejdź nią i idź dalej.

Dojdziesz do schodów prowadzących w dół - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Dojdziesz do schodów prowadzących w dół. Zejdź nimi, a potem na zawalony rurami fragment podłogi. Skręć w lewo. Wrócisz do rozwidlających się schodów. Tym razem idź w lewo. Przekręć zawór [1]. Otworzą się drzwi.

2 - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
W kolejnym pomieszczeniu znajdują się dwa zawory oraz dwie dźwignie - jedna między zaworami i jedna naprzeciw nich - Piwnica | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

W kolejnym pomieszczeniu znajdują się dwa zawory oraz dwie dźwignie - jedna między zaworami i jedna naprzeciw nich. By przejść na drugą stronę, trzeba użyć ich w odpowiedniej kolejności. Wpierw stań pomiędzy zaworami oraz dociśnij dźwignię naprzeciw zaworów [1]. Następnie przekręć lewy zawór [2], przesuń znajdującą się po jego prawej stronie dźwignię między zaworami [3] na pozycję "on", a na końcu przekręć prawy zawór [4], otwierając kolejne drzwi. Odwróć się i ponownie pociągnij za dźwignię naprzeciw zaworów [1], wyłączając urządzenie. Nie przejmuj się, jeśli nie zapamiętasz kolejności. Urządzenie jest tak skonstruowane, że za każdym razem możesz wykonać tylko jedną czynność, zaś pozostałe będą zablokowane. Idź do kolejnego pomieszczenia. Nie ma tu żadnych ciekawostek, więc przejdź do drzwi na końcu po prawej. Prowadzą one do nowego obszaru, gdzie otrzymasz nowy wpis do dziennika (The path is clear...).