Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs poradnik Amnesia: A Machine for Pigs

Wejście do fabryki. - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Wejście do fabryki.

Idź prosto i otwórz tajne drzwi na teren fabryki. Pchnij blokującą przejście skrzynię. Idź w kierunku wejścia do fabryki. Otrzymasz tam nowy wpis do dziennika (The Mandus Processing Company). Wejdź do środka. Zejdź na dół i kieruj się cały czas prosto. Dojdziesz do schodów prowadzących w górę i w dół. Skieruj się w dół, jeśli nie interesują cię znajdźki. Przejdź pod prętami.

Znajdziesz się w pomieszczeniu z piecami - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Znajdziesz się w pomieszczeniu z piecami. Część z nich działa, część nie. Te drugie potrzebują węgla. Niektóre już go mają, więc wystarczy zamknąć drzwi [1] i nacisnąć guzik [2], jak w przypadku pieca numer 2 (na screenie już po uruchomieniu). Innym trzeba dostarczyć paliwa.

Urządzenia informujące, które piece działaja, a które nie. - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Urządzenia informujące, które piece działaja, a które nie.

Wejdź do pomieszczenia kontroli tłoków (Piston Control Room). W środku znajdują się dwa panele informujące, które piece działają (zielona kontrolka), a które nie (czerwona). Musisz podnieść węgiel z ziemi, wrzucić go do pieca (dwa kawałki wystarczą), zamknąć drzwi i nacisnąć przycisk, zupełnie jak w przypadku wcześniej przez ciebie uruchomionego pieca numer 2. Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze, kontrolka z odpowiednim numerem zmieni kolor z czerwonego na zielony.

Przy tej tabliczce dziennik zostanie zaktualizowany. - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Przy tej tabliczce dziennik zostanie zaktualizowany.

W pomieszczeniu z piecem numer 6, nieopodal tabliczki ze słowami Danger... dostaniesz nowy wpis do dziennika (Lily's Arms are Made of Steel, Lily's Arms are Silent). Po odpaleniu wszystkich pieców otrzymasz kolejny (Fire and Steel). Podczas ich uruchamiania nic ci nie będzie przeszkadzało, więc nie musisz się spieszyć.

Po uruchomieniu wszystkich pieców wróć do pomieszczenia kontrolnego - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Po uruchomieniu wszystkich pieców wróć do pomieszczenia kontrolnego. Upewnić się, że wszystkie sześć kontrolek pali się na zielono. Przesuń wszystkie trzy wajhy [1], by uruchomić urządzenie. Wróć do pomieszczenia z piecami numer 5 i 6. Na końcu pomieszczenia znajdziesz lekko uniesioną kratę. Przejdź pod nią. Zejdź schodami w dół i przejdź pod kolejną kratą.

Zsyp. - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Zsyp.

Musisz dostać się na drugi koniec pomieszczenia, po którym krąży potwór. Droga zarówno z lewej, jak i z prawej zaprowadzi cię do zsypu na węgiel. Wskocz do niego, a twój dziennik zostanie zaktualizowany (The Descent Continues!).

Wyjście z obszaru. - Fabryka | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Wyjście z obszaru.

Zejdź na dół i idź cały czas prosto ścieżką węglową. Dotrzesz do schodków. Wejdź na górę i podejdź do małej windy towarowej. Otwórz ją i wczołgaj się do środka, a przejdziesz do następnego obszaru.