Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elektrownia | Solucja Amnesia A Machine for Pigs poradnik Amnesia: A Machine for Pigs

Tabliczka nad tajnym wejściem. - Elektrownia | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry
Tabliczka nad tajnym wejściem.

Idź cały czas przed siebie jedyną możliwą ścieżką. Na początku dostaniesz aktualizację dziennika (In My Dreams...). Wędruj tak długo, aż w pewnym momencie ściana po lewej uniesie się, odsłaniając przejście. Nad nim widoczna będzie tabliczka.

Wejdź do środka. Po chwili światła zgasną, a w pomieszczeniu pojawi się potwór. Będzie on na przemian stawał się widoczny i niewidoczny, ale będzie w stanie cię zranić tylko w widocznej formie. Twoim zadaniem jest docisnąć dwie znajdujące się w pokoju dźwignie. Łatwo rozpoznasz, o które chodzi, to jedyne obecne w pomieszczeniu. Najprościej przejść ten etap dociskając obie dźwignie w biegu. Jeśli przeciwnik znajdzie się zbyt blisko, zwab go na drugi koniec pomieszczenia, omiń i biegnij do dźwigni.

Po dociśnięciu obu przeciwnik zniknie, a w ścianie otworzy się przejście [1] - Elektrownia | Solucja Amnesia A Machine for Pigs - Amnesia: A Machine for Pigs - poradnik do gry

Po dociśnięciu obu przeciwnik zniknie, a w ścianie otworzy się przejście [1]. Ponownie idź jedyną dostępną ścieżką i drzwiami do kolejnego obszaru.