Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wskazówki dotyczące zaliczania wyzwań | Wyzwania i osiągnięcia poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Wskazówki dotyczące zaliczania wyzwań

Gra bardzo dokładnie opisuje wyzwania i informuje o postępach w ich zaliczaniu - Wskazówki dotyczące zaliczania wyzwań | Wyzwania i osiągnięcia - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Gra bardzo dokładnie opisuje wyzwania i informuje o postępach w ich zaliczaniu

W Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist do zaliczenia jest prawie 150 różnych wyzwań i jako że każde z nich zostało przez grę bardzo dokładnie opisane strona ta zawiera jedynie ogólne wskazówki odnośnie ich odblokowywania. Warto przede wszystkim wiedzieć o tym, że możesz bardzo dokładnie śledzić swoje postępy. Dokonuje się tego poprzez otwarcie okna postępów, np. w wyniku rozmowy z Briggsem na pokładzie mobilnego centrum dowodzenia. Gra poinformuje Cię o zaliczonych już wyzwaniach oraz o postępach w wypełnianiu założeń pozostałych z nich (np. ilu z wymaganych 100 przeciwników pozbyłeś się w prawidłowy sposób).

Zaliczenie każdego wyzwania wiąże się z nagrodą pieniężną i o ile w przypadku najprostszych z nich jest to zaledwie kilka tysięcy dolarów to najbardziej wymagające i/lub czasochłonne wyzwania oferuję już premie w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Część wyzwań zaliczysz zapewne zupełnie przypadkowo, czyli w trakcie standardowego wykonywania misji (np. po cichu likwidując wszystkich wrogów). Inne z kolei mogą już wymagać podejmowania zupełnie innych czynności i dlatego też warto dokładnie czytać ich opisy.

Ważną zależnością związaną z wyzwaniami jest to, że możesz przyśpieszyć proces wypełniania ich założeń powtarzając wybrane fragmenty misji, a to dlatego, że gra automatycznie zapisuje Twoje postępy nie tylko w momencie dotarcia do punktu kontrolnego, ale również wtedy gdy po zatrzymaniu gry zdecydujesz się powrócić do ostatniego checkpointu. Obranie takiej właśnie taktyki działania jest szczególnie wskazane w początkowej fazie gry, gdyż oprócz kilkuset tysięcy dolarów za zaliczenie właściwej misji będziesz mógł uzbierać drugie tyle (czy nawet więcej) z tytułu pozaliczania najprostszych wyzwań. Pozwoli ci to w rezultacie szybciej uzyskać dostęp do najlepszych gadżetów, elementów ubioru, broni czy ulepszeń Paladyna.