Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ulepszenia Paladyna | Wyposażenie Fishera i ulepszenia samolotu poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Ulepszenia Paladyna

Ulepszenia Paladyna są bardzo kosztowne, tak więc początkowo zakup tylko te najważniejsze - Ulepszenia Paladyna | Wyposażenie Fishera i ulepszenia samolotu - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Ulepszenia Paladyna są bardzo kosztowne, tak więc początkowo zakup tylko te najważniejsze

W grze dostępnych jest stosunkowo niewiele ulepszeń mobilnego centrum dowodzenia, ale każde z nich jest bardzo drogie, kosztując od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy dolarów. Radzę w rezultacie bardzo starannie przemyśleć każdy zakup i w początkowym stadium gry odblokować tylko te ulepszenia, które w wyraźny sposób wpłyną na przebieg rozgrywki. Pełne zestawienie ulepszeń wraz z ich omówieniem znajduje się w poniższej tabeli.

KATEGORIA ULEPSZENIA

POZIOM

RODZAJ USPRAWNIENIA I KOMENTARZ

Kokpit

1

Radar o zasięgu 10 metrów. Postaraj się jak najszybciej odblokować to ulepszenie, bo znacząco pomoże ci ono w monitorowaniu poczynań wrogów.

Kokpit

2

Radar o zasięgu 20 metrów + podgląd kierunku patrzenia. Także i to ulepszenie (pomimo tego, że jest ono kosztowne) powinno zostać jak najszybciej zakupione. Stanie się ono szczególnie pomocne w trakcie przemierzania większych lokacji.

Warsztat Charliego

1

Odblokowanie prototypowego pistoletu maszynowego i strzelby. Ulepszenie to nabywa się właściwie wyłącznie po to żeby otrzymać dostęp do drugiego poziomu warsztatu.

Warsztat Charliego

2

Odblokowanie prototypowego pistoletu, karabinu szturmowego i karabinu snajperskiego. Najlepsze odmiany pistoletów i karabinów bardzo ci się przydadzą, zakładając oczywiście, że masz w planach regularne korzystanie z broni palnej.

Centrum dowodzenia

1

Pokazywanie lokalizacji paczek na radarze. Z ulepszenia tego możesz zrezygnować jeśli masz zamiar używać poradnika, albowiem opis przejścia zawiera informację na temat lokalizacji wszystkich znajdziek.

Centrum dowodzenia

2

Pokazywanie lokalizacji wszystkich sekretów z większej odległości. Tak jak wyżej, musisz zadecydować czy chcesz grać w oparciu o poradnik czy odkrywać sekrety samemu.

Szpital

1

Szybsza regeneracja zdrowia. Jeśli chcesz grać w oparciu o styl Ducha to ulepszenie to możesz pominąć, bo w ogóle nie będziesz brał udziału w bezpośrednich starciach. W przeciwnym wypadku szybko odblokuj oba poziomy.

Szpital

2

Bardzo szybka regeneracja zdrowia.

Kwatery załogi

1

Odblokowanie slotu na własny zestaw wyposażenia. Zakup tej pozycji nie jest sprawą priorytetową, szczególnie jeśli nie masz nic przeciwko starannemu dobieraniu elementów wyposażenia przed rozpoczęciem każdej misji.

Kwatery załogi

2

Odblokowanie jeszcze jednego slotu na własny zestaw wyposażenia.

Cela

1

Odblokowanie w sklepie 7 broni z czarnego rynku. Wbrew pozorom nie jest to przydatne ulepszenie, bo lepszymi giwerami są te odblokowywane dzięki rozbudowywaniu warsztatu Charliego.

Cela

2

Odblokowanie w sklepie kolejnych 7 broni z czarnego rynku.

Ładownia

1

Możliwość zmiany wyposażenia w trakcie misji. Jeśli grasz na poziomie Perfekcjonista to pomiń tę pozycję, bo ulepszenie nie będzie w ogóle działało. W przeciwnym wypadku rozważ jego zakup przed zabraniem się za poboczne misje.