Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Doścignięcie lidera komórki Inżynierów | Misja 11 - Terminal gazowy poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Doścignięcie lidera komórki Inżynierów

Uwaga - W trakcie rozgrywania tego pościgu nie możesz sobie pozwolić na przestoje, bo w przeciwnym wypadku lider Inżynierów zdoła uciec i misja zakończy się niepowodzeniem. Gra nie podaje niestety ile czasu pozostało ci na ponowne zbliżenie się do uciekającej osoby, tak więc generalnie warto we własnym zakresie dbać o to żeby nigdzie na dłużej się nie zatrzymywać. Oczywiście w dalszym ciągu będziesz mógł działać z ukrycia, aczkolwiek konieczne okaże się w takiej sytuacji regularne używanie elementów wyposażenia Fishera.

Drugi z napotkanych przeciwników - Doścignięcie lidera komórki Inżynierów | Misja 11 - Terminal gazowy - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Drugi z napotkanych przeciwników

Zacznij od szybkiego wybrania kuszy (Crossbow) do pozbycia się pierwszego przeciwnika, używając do tego celu ładunków usypiających lub porażających cel prądem. Wyrusz w stronę balkoników, którymi uciekł lider i w analogiczny sposób pozbądź się także drugiego przeciwnika. Ruszaj dalej, używając funkcji biegu gdy tylko aktualna sytuacja na to pozwala. Wdrap się na wyższą półkę i przedostań się do kolejnej lokacji.

Wartownik rozstawiony na dole - Doścignięcie lidera komórki Inżynierów | Misja 11 - Terminal gazowy - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Wartownik rozstawiony na dole

Ustaw się przy krawędzi i zauważ, że na dole rozstawiony jest pojedynczy wartownik. Do pozbycia się tej osoby bez jednoczesnego odkrycia swojej pozycji ponownie najlepiej jest użyć kuszy. Teoretycznie mógłbyś też wylądować na tej osobie po udanym zjeździe na linie, ale w takiej sytuacji łatwo można zostać zauważonym. Niezależnie od tego jak się zachowałeś musisz dotrzeć na dół właśnie dzięki wykorzystaniu liny.

Po dłuższym pościgu dotrzesz do nowej lokacji z trzema przeciwnikami - Doścignięcie lidera komórki Inżynierów | Misja 11 - Terminal gazowy - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Po dłuższym pościgu dotrzesz do nowej lokacji z trzema przeciwnikami. Wrogów radzę eliminować w kolejności pokazanej na dołączonym screenie - zacznij od przeciwnika rozstawionego na dole (1), następnie zajmij się terrorystą stojącym po lewej stronie (2; ustaw się jak najbliżej lewej ściany żeby nie zostać zauważonym!) i na koniec pozbądź się najbardziej oddalonego oponenta (3). Do zneutralizowania wszystkich tych postaci najlepiej użyć kuszy z ładunkami usypiającymi, dzięki czemu nawet jeśli nieznacznie spudłujesz to trujące opary gazu i tak powinny unieszkodliwić danego przeciwnika.

Moment wyboru - Doścignięcie lidera komórki Inżynierów | Misja 11 - Terminal gazowy - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Moment wyboru

Ruszaj do wyjścia prowadzącego na powierzchnię, skręcając następnie w stronę rur zlokalizowanych po prawej stronie. Gra wkrótce załączy scenkę przerywnikową i po jej zakończeniu będziesz musiał zadecydować czy chcesz oszczędzić czy zamordować lidera terrorystów (polecam oczywiście to pierwsze rozwiązanie). To już koniec tej misji.

Po powrocie do mobilnej bazy dowodzenia wykonaj wszystkie standardowe czynności (rozmowy, zakupy itp.). Po załatwieniu wszystkich spraw wejdź w interakcję z Interfejsem Misji Strategicznych i wybierz opcjonalne lub główne zadanie (Site F).

Dodatkowe wskazówki dla stylów Pantera/Atak: Wszystkich mijanych terrorystów możesz po prostu zastrzelić i będzie to o tyle prostsze, że początkowo nie będą oni przygotowani na atak ze strony Fishera.