Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dodatkowe misje (4E Missions) - ogólne założenia | Dodatkowe misje - Grim poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Do wynajdywania aktywnych zleceń najlepiej używać Interfejsu Misji Strategicznych - Dodatkowe misje (4E Missions) - ogólne założenia | Dodatkowe misje - Grim - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Do wynajdywania aktywnych zleceń najlepiej używać Interfejsu Misji Strategicznych

Dodatkowe misje (4E Missions) możesz wykonywać równolegle do zadań z głównej kampanii (czyli tych, które są związane z pokrzyżowaniem planów terrorystów). Gra po raz pierwszy pozwoli ci na przystąpienie do zaliczania opcjonalnych zleceń już po ukończeniu prologu, czyli jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej głównej misji. Nie musisz się na szczęście śpieszyć z ich przechodzeniem - możesz wybierać te zadania w dowolnej kolejności i w dowolnym momencie. Zaliczanie pobocznych misji nie wpływa też w żaden sposób na licznik informujący o planowanym kolejnym głównym ataku terrorystów.

Każda z dodatkowych misji może być rozegrana w dwuosobowej kooperacji i jest to zdecydowanie najlepszy pomysł, albowiem dzięki współpracy z innym graczem będziesz mógł wybierać unikalne ścieżki i lepiej koordynować działania dążące do zaliczania celów misji. W zadaniach otrzymywanych od Grim, Charliego i Kobina możesz też jednak działać w pojedynkę. Jedynie misje zlecane przez Briggsa wymagają udziału drugiej osoby (niekoniecznie poprzez Sieć, może to też być rozgrywka na podzielonym ekranie).

Przechodzenie opcjonalnych misji wiąże się z takimi samymi profitami jak w przypadku głównych zadań, tak więc możesz liczyć na punkty stylów rozgrywki oraz na fundusze, które dodawane są do głównej puli. Oznacza to oczywiście, że zaliczając poboczne zadania na wczesnym stadium właściwej kampanii możesz lepiej przygotować się do kolejnych głównych etapów.

Wszystkie opcjonalne misje mają otwartą strukturę, a ich przebieg w dużej mierze uzależniony jest od umiejętności i chęci współpracy między graczami. Oznacza to, że nie jest możliwe podanie jednej najlepszej metody działania, albowiem nie ma się pełnego wpływu na poczynania drugiego z graczy. Opisy poszczególnych dodatkowych zadań w większym stopniu skupiają się na omówieniu obszarów powiązanych z celami misji, na wskazaniu potencjalnych zagrożeń oraz na podaniu miejsc odnajdywania sekretów.