Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wydostanie się z więzienia | Misja 6 - HQ wydziału specjalnego poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Wydostanie się z więzienia

Lewy balkonik - Wydostanie się z więzienia | Misja 6 - HQ wydziału specjalnego - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Lewy balkonik

Przygotuj się, bo tuż po odzyskaniu kontroli nad głównym bohaterem znajdziesz się pod ciężkim ostrzałem. Zacznij błyskawicznie chwytać się górnych krawędzi, załączając przy okazji noktowizor. Docelowo musisz dotrzeć do poziomej rury przyczepionej do sufitu. Przemieść się po tej rurze nad lewy balkonik i zaczekaj aż sytuacja się nieco uspokoi.

Na lewy balkonik zeskocz dopiero gdy przeciwnik, który do niedawna go patrolował, powróci do widocznego w oddali pomieszczenia kontrolnego - Wydostanie się z więzienia | Misja 6 - HQ wydziału specjalnego - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Na lewy balkonik zeskocz dopiero gdy przeciwnik, który do niedawna go patrolował, powróci do widocznego w oddali pomieszczenia kontrolnego. Zbliż się do tego pomieszczenia, przy czym nie wchodź do środka. Zamiast tego ustaw się przy prawej balustradzie i namierz pokazane na screenie wyjście znajdujące się na parterze. Musisz zaczekać aż wszyscy wrogowie przebywający na dolnym poziomie zwrócą się w stronę miejsca startu (możesz im w tym pomóc np. wabikiem samoprzylepnym), szybko zeskoczyć na dół i opuścić główny obszar więzienia. Pozostało ci już tylko dotrzeć do niepilnowanych drzwi prowadzących do klatki schodowej.

Dodatkowe wskazówki dla stylów Pantera/Atak: Bardzo dobrym pomysłem jest obrzucenie wrogów granatami po dotarciu do górnej rury lub na jeden z bocznych balkoników, bo powinni oni być rozstawieni blisko siebie.