Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa | Misja 5 - Opuszczony młyn poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa

Po raz kolejny zmuszony zostaniesz do podjęcia bardziej agresywnych działań i dodatkowym utrudnieniem jest to, że w wyniku niedawnego pojmania utraciłeś wszystkie elementy wyposażenia poza pistoletem oraz ogłuszaczem (Stun Gun) - Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa | Misja 5 - Opuszczony młyn - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Po raz kolejny zmuszony zostaniesz do podjęcia bardziej agresywnych działań i dodatkowym utrudnieniem jest to, że w wyniku niedawnego pojmania utraciłeś wszystkie elementy wyposażenia poza pistoletem oraz ogłuszaczem (Stun Gun). Musisz ponadto większą uwagę przywiązywać do pozostawania w ukryciu, albowiem wrodzy najemnicy używają gogli termowizyjnych. Wykorzystaj to, że przeciwnicy zajęci są ostrzeliwaniem Briggsa i podejdź do pokazanej na screenie zielonej rynny.

Atak z użyciem ogłuszacza - Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa | Misja 5 - Opuszczony młyn - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Atak z użyciem ogłuszacza

Wyjdź po rynnie na górę i następnie zacznij przesuwać się w lewo, przechodząc po drodze przez okiennicę. Docelowo powinieneś znaleźć się za plecami sił wroga i umożliwi ci to oczywiście przeprowadzenie serii ataków z zaskoczenia. Do ogłuszania przeciwników radzę używać przede wszystkim wspomnianego wcześniej ogłuszacza, atakując w pierwszej kolejności te osoby, które stoją z tyłu grupy.

Eliminacja wrogiego najemnika w walce wręcz - Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa | Misja 5 - Opuszczony młyn - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Eliminacja wrogiego najemnika w walce wręcz

Licz się z tym, że po pewnym czasie do walk dołączy dwóch nowych przeciwników i jako że pojawiają się oni przy schodach zlokalizowanych na tyłach atakującej grupy zadbaj o to żeby odpowiednio wcześniej przesunąć się w prawo i schować się, nie dając im się zauważyć. Kontynuuj wyprowadzanie ataków z użyciem ogłuszacza, choć osamotnionych wrogów możesz też pozbywać się na inne sposoby - zeskakując na nich czy zachodząc ich od tyłu celem rozprawiania się z nimi w walce wręcz. Co najmniej jednego z wrogów zastrzeli Briggs, tak więc nie będziesz się musiał ich wszystkich pozbyć we własnym zakresie.

Ruszaj za swoim sojusznikiem, docierając do nowego obszaru na piętrze - Dotarcie na dach w towarzystwie Briggsa | Misja 5 - Opuszczony młyn - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Ruszaj za swoim sojusznikiem, docierając do nowego obszaru na piętrze. Także i tu czekają Cię walki. Tym razem możesz sobie zagwarantować dobrą pozycję do ostrzału z ogłuszacza lub do zachodzenia przeciwników od tyłu dzięki wykorzystaniu pokazanej na screenie rury zamontowanej przy suficie. Analogicznie do poprzednich walk musisz doprowadzić do wyeliminowania wszystkich wrogo nastawionych najemników. Pozostało ci już tylko dotrzeć z Briggsem na dach, na którym to misja ta dobiegnie końca.

Wykonaj wszystkie standardowe czynności w mobilnym centrum dowodzenia, a więc porozmawiaj z sojusznikami i dokonaj nowych zakupów. Po załatwieniu wszystkich spraw wejdź w interakcję z Interfejsem Misji Strategicznych i wybierz opcjonalne lub główne zadanie (Special Missions HQ).

Dodatkowe wskazówki dla stylów Pantera/Atak: Bardzo wskazane jest zaatakowanie wrogów z pierwszej grupy od flanki, bo pozwoli ci to pozbyć się co najmniej kilku z nich zanim zostaniesz wykryty. Śmiało wykorzystuj wszystkie granaty i miny, które pozostały ci w zapasie, bo nie będą ci one już później potrzebne.