Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do bazy lotniczej Andersen | Prolog - Blacklist Zero poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Dotarcie do bazy lotniczej Andersen

Uwaga! Gra pozwala na pominięcie prologu i możesz tego dokonać wybierać stosowną opcję po jej zatrzymaniu. Na taki krok radzę zdecydować się tylko jeśli zaliczyłeś już wcześniej całą kampanię singleplayer i chcesz jak najszybciej przejść do właściwej zawartości.

Wejście do tunelu - Dotarcie do bazy lotniczej Andersen | Prolog - Blacklist Zero - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Wejście do tunelu

Ruszaj za Victorem, podążając bardzo liniową ścieżką prowadzącą do atakowanej bazy lotniczej. Po tym jak humvee przebije się przez barierkę kucnij i skieruj się w stronę niewielkiego tunelu. Po przejściu przez tunel podejdź do Victora i wciśnij odpowiedni przycisk/klawisz żeby go podsadzić. Na koniec sam się podciągnij i przedostań na drugą stronę barierki.

Ustaw się za najbliższą zasłoną, wciskając wskazany przez grę przycisk/klawisz żeby się do niej przykleić - Dotarcie do bazy lotniczej Andersen | Prolog - Blacklist Zero - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Ustaw się za najbliższą zasłoną, wciskając wskazany przez grę przycisk/klawisz żeby się do niej "przykleić". Musisz teraz zacząć docierać do kolejnych oznaczanych na ekranie zasłon - za każdym razie rozpocznij od namierzenia zasłony i następnie wciśnij odpowiedni przycisk/klawisz żeby Sam mógł wykonać bieg. Docelowo powinieneś znaleźć się przy pokazanym na screenie murku, czyli dokładnie za plecami lewego wartownika. Otwórz zgodnie z sugestią gry okno wyboru ataków i uzbrojenia. Upewnij się, że masz wybrany nieagresywny wariant walki wręcz (Non-Lethal), po czym wciśnij stosowny przycisk/klawisz, automatycznie ogłuszając lewego przeciwnika (jeśli przypadkowo załączyłeś wariant Lethal to Sam użyje noża do zabicia terrorysty). Nie przejmuj się jednocześnie osobą stojącą po prawej stronie, albowiem to Victor się jej pozbędzie.