Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do stacji filtracji wody | Misja 3 - Amerykańska konsumpcja poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Dotarcie do stacji filtracji wody

Dron zwiadowczy - Dotarcie do stacji filtracji wody | Misja 3 - Amerykańska konsumpcja - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Dron zwiadowczy

Przystąp do eksploracji częściowo zalanych tuneli, podążając bardzo liniową ścieżką i nie obawiając się chwilowo konfrontacji z przeciwnikami. Po dotarciu do końcowej części tuneli skorzystaj z drabiny i wyjdź po schodach na górę. Zachowaj czujność, bo korytarz, do którego za chwilę wkroczysz, jest patrolowany przez drona zwiadowczego. Z oczywistych względów musisz unikać znalezienia się na wprost od drona, tak by nie zostać zauważonym i nie doprowadzić do wszczęcia alarmu. Na szczęście pierwsza tego typu maszyna przemieszcza się w linii prostej, przez co łatwo ci będzie ją unikać.

Przemarsz po górnych balkonikach - Dotarcie do stacji filtracji wody | Misja 3 - Amerykańska konsumpcja - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Przemarsz po górnych balkonikach

Tuż po wkroczeniu do lokacji pilnowanej przez terrorystów podejdź do ogromnej rury znajdującej się na środku korytarza i podciągnij się, tak by dotrzeć na przyczepione do niej górne balkoniki. Rozpocznij przemarsz po balkonikach, przy czym nie ignoruj całkowicie wrogów mijanych na dole, bo mogą Cię oni zauważyć. Dobrym sposobem na zapobieganie wykryciu jest używanie wyciszonej broni palnej do niszczenia mijanych źródeł światła. Jeżeli wyczerpałeś już całe zapasy amunicji to przed przejściem pod każdą aktywną jarzeniówką sprawdzaj dokładnie okolicę.

Wyjście z korytarza pilnowanego przez terrorystów - Dotarcie do stacji filtracji wody | Misja 3 - Amerykańska konsumpcja - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Wyjście z korytarza pilnowanego przez terrorystów

Po dotarciu do końcowej części balkoników obróć się w lewo i zaczekaj aż przeciwnik patrolujący obszar pod Fisherem uda się w przeciwną stronę. Upewnij się dodatkowo, że dron zwiadowczy nie znajduje się w pobliżu i dopiero wtedy opuść się. Przekradnij się za plecami operatora drona, opuszczając tę lokację.

Uwaga - Jeżeli Fisher jest wykrywany przez operatora drona to odwróć odpowiednio wcześniej jego uwagę, zachęcając go z pomocą gadżetów do opuszczenia domyślnego posterunku.

Po znalezieniu się w ogromnym szybie nie korzystaj z prawych schodów, tylko obróć się w lewo i wyjdź po drabinie na górę - Dotarcie do stacji filtracji wody | Misja 3 - Amerykańska konsumpcja - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Po znalezieniu się w ogromnym szybie nie korzystaj z prawych schodów, tylko obróć się w lewo i wyjdź po drabinie na górę. Chwyć się poziomej rury i zacznij przemieszczać się w prawo. Wyrusz następnie ku górze, co pozwoli ci dotrzeć do pokazanej na screenie paczki (Dead Drop). Podnieś sekret (10 tysięcy dolarów) i dopiero wtedy wznów przemarsz ku górnym piętrom. Przypilnuj się w samej końcówce, albowiem w okolicy przebywa pojedynczy wartownik. Zaczekaj aż postać ta zacznie przemieszczać się w stronę lewej balustrady i ostrożnie przekradnij się tuż obok terrorysty, skręcając w prawo i docierając w okolice stacji filtracji wody.

Dodatkowe wskazówki dla stylów Pantera/Atak: Warto wiedzieć, że zniszczenie drona zwiadowczego na przykład z użyciem pistoletu z tłumikiem nie jest równoznaczne z wszczęciem alarmu, aczkolwiek nic na tym nie zyskasz, bo operator wypuści kolejną maszynę.