Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uratowanie Kobina | Misja 1 - Kryjówka | Splinter Cell Blacklist poradnik Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

Uratowanie Kobina

Atak na przeciwnika stojącego przy lustrze - Uratowanie Kobina | Misja 1 - Kryjówka | Splinter Cell Blacklist - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Atak na przeciwnika stojącego przy lustrze

Jedynym sposobem na uratowanie Kobina jest pozbycie się trzech przebywających w sali przesłuchań przeciwników. Gra nie pozwoli ci niestety na ciche rozwiązanie problemu ponieważ wrogowie nie będą reagowali na Twoje próby odwrócenia ich uwagi, zaś otwarcie drzwi do pokoju przesłuchań natychmiast zostanie przez nich odnotowane. Ustaw się przy lustrze weneckim i zaatakuj bojownika stojącego po drugiej stronie, doprowadzając do jego ogłuszenia.

Uwaga - Jeśli nie chcesz zostać wykryty to pomiń całkowicie krok dotyczący przebicia się przez lustro i skup się jedynie na skorzystaniu z opisanych w dalszej części tekstu granatów.

Użycie ogłuszacza - Uratowanie Kobina | Misja 1 - Kryjówka | Splinter Cell Blacklist - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Użycie ogłuszacza

Wyeliminowanie pierwszego oponenta z oczywistych względów zaalarmuje jego kolegów, którzy rozpoczną ostrzał. Z przeciwnikami tymi proponuję rozprawić się na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy wariant zachowania zakłada użycie ogłuszacza (Stun Gun) lub kuszy (Crossbow) do ogłuszenia przeciwników. Osobiście nie polecam tego rozwiązania, bo dodatkowa broń przyda ci się w końcowej części tej misji.

Użycie granatu - Uratowanie Kobina | Misja 1 - Kryjówka | Splinter Cell Blacklist - Tom Clancys Splinter Cell: Blacklist - poradnik do gry
Użycie granatu

Drugi wariant zachowania zakłada wrzucenie do pomieszczenia z przeciwnikami dostępnego domyślnie granatu dymnego (Smoke Grenade). Wykorzystaj to, że wrogowie nie potrafią chwilowo zlokalizować Fishera, wbiegnij do pomieszczenia z nimi i ogłusz ich obu w walce wręcz. Uwaga - Jeżeli zdążyłeś już sobie odblokować inne, lepsze gadżety to również możesz z nich skorzystać. Polecam w takiej sytuacji wybranie na przykład granatu z gazem łzawiącym (Tear Gas), granatu z gazem usypiającym (Sleeping Gas) czy granatu ogłuszającego (Flashbang).

Gra załączy nową scenkę przerywnikową w momencie rozprawienia się ze wszystkimi bojownikami, ale to jeszcze nie koniec Twojej wyprawy do Libii, bo będziesz dodatkowo musiał odeskortować Kobina do strefy ewakuacji.

Dodatkowe wskazówki dla stylów Pantera/Atak: Podobnie jak wcześniej, nie możesz wrzucić do pomieszczenia z Kobinem żadnych materiałów wybuchowych, bo zakładnik może wtedy zginąć i misja zakończy się niepowodzeniem.