Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

World of Warplanes - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Podstawy rozgrywki w World of Warplanes poradnik World of Warplanes

Każdą bitwę rozpoczynasz w powietrzu - Podstawy rozgrywki w World of Warplanes - World of Warplanes - poradnik dla początkujących

Każdą bitwę rozpoczynasz w powietrzu. Na początku warto uważnie słuchać co mówi do nas pomocnik o stanie samolotu jak i pochyłości nosa. Warto zapamiętać że szybkie i nie kontrolowane manewry samolotem doprowadzają często do stanu utraty panowania nad maszyną, co skutkuje spadkiem wysokości oraz może skończyć się zderzeniem z ziemią. Sterować należy powoli i dokładnie w wyznaczonym przez siebie kierunku. Trzeba pamiętać że samolot jest pojazdem bardzo "kruchym" nie wytrzyma uderzenia w elementy np. inny samolot, koronę drzew, elementy zabudowań oraz różnego rodzaju lin, kabli, masztów.

Głównym celem gry jest wyeliminowanie przeciwnej drużyny lub utrzymanie przewagi w bitwie. Aby tego dokonać należy zniszczyć zabudowania - cele naziemne wroga. Musisz przy tym uważać ponieważ wiele z nich jest chronione prze działa przeciw lotnicze("Plot"). Rozbijanie się samolotem w cele naziemne lub w samoloty wroga, nie jest dobrym pomysłem. Za każdą bitwę otrzymujesz doświadczenie ogólne jak i dla swojego pilota, kredyty oraz żetony(tylko na czas Open Bety, potem będą to żetony premium do kupienia). Należy pamiętać że jeżeli zginiemy podczas bitwy, nie zdobędziemy doświadczenia dla pilota. Najwięcej doświadczenia można zdobyć na:

  • Niszczeniu celów naziemnych
  • Niszczeniu wroga
  • Zwycięstwie czy to przez dominacje, czy likwidacje wszystkich wrogów