Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Last of Us - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us - poradnik do gry

Przetrwanie to dopiero początek problemów... W poradniku do gry The Last of Us znalazł się komplet informacji ułatwiających ukończenie gry. Opracowanie zawiera szczegółowy opis przejścia, liczne porady dotyczące walk i opisy starć, a także lokalizacje najważniejszych znajdziek i osiągnięcia.

Nieoficjalny poradnik do gry The Last of Us (oraz jej odświeżonej edycji The Last of Us Remastered) oferuje komplet informacji pomocnych w jej ukończeniu oraz w odkryciu jej wszystkich dodatkowych atrakcji. Największą część poradnika stanowi szczegółowy opis przejścia wszystkich rozdziałów gry. W solucji najwięcej miejsca poświęciliśmy staczanym przez Joela i Ellie walkom - możesz znaleźć opisy wszystkich starć (w tym tych, w których pojawiają się silniejsi wrogowie i mini-bossowie) oraz wysokiej jakości mapy najtrudniejszych etapów skradankowych, na których zaznaczono przeciwników oraz ich trasy przemieszczania się. Wszystko to powinno ułatwić pomyślne zaliczenie każdej większej konfrontacji.

W niniejszym poradniku znalazły się strony dla początkujących graczy, którzy dopiero po raz pierwszy planują ukończyć grę The Last of Us. Opracowaliśmy porady na start pomocne w zrozumieniu podstaw gry i zaliczeniu jej początkowych rozdziałów, oraz bardziej zaawansowany poradnik przetrwania z wieloma przydatnymi wskazówkami. Łowców trofeów powinien z kolei zainteresować poradnik trofeowy. Zawiera on listę dostępnych trofeów i dokładniej opisuje jedno z ukrytych trofeów gry.

W poradniku do The Last of Us znajdują się także rozdziały poświęcone sekretom. Lektura poradnika pozwoli poznać lokalizację najważniejszych znajdziek, takich jak nieśmiertelniki Świetlików, artefakty, komiksy czy podręczniki szkoleniowe. Znajdźki podzielone zostały rozdziałami, dzięki czemu łatwiej powinno ci być wyszukać jakieś brakujące sekrety.

The Last of Us to jedna z najwyżej ocenianych gier w historii. Pierwotnie ukazała się ona jedynie na konsolę PlayStation 3, ale w 2014 roku doczekała się również remastera na PS4. The Last of Us jest połączeniem przygodowej gry akcji oraz survival horroru. Przenosimy się w niedaleką przyszłość do rzeczywistości, w której ludzkość została zdziesiątkowana i nieliczne ocalałe osoby walczą o przetrwanie, zarówno między sobą, jak i z przerażającymi zarażonymi. Głównymi bohaterami gry są Joel oraz nastoletnia Ellie. Dziewczyna skrywa w sobie sekret odporności na chorobę, która doprowadziła do upadku cywilizacji i w rezultacie ochranianie jej staje się naszym priorytetem. Ellie nie jest jednak całkowicie bezbronną postacią. Może ona pomagać sterowanemu przez większość gry Joelowi w radzeniu sobie z napotykanymi różnorakimi zagrożeniami.

Gra The Last of Us Reamstered w październiku 2019 roku zaoferowana została za darmo subskrybentom usługi PlayStation Plus (PS+). Na 21 lutego 2020 roku zaplanowano z kolei premierę drugiej części serii - The Last of Us: Part II. Sequel stał się tytułem ekskluzywnym dla konsoli PS4.

Michał "kwiść" Chwistek & Jacek "Stranger" Hałas (www.gry-online.pl)

Ile rozdziałów ma gra The Last of Us?

Gra The Last of Us zawiera 12 rozdziałów. Różnią się one między sobą długością oraz poziomem skomplikowania. Niektóre rozdziały to pojedyncze etapy, inne składają się z kilku poziomów rozgrywanych w obrębie tej samej lokacji.

 1. Prolog
 2. Strefa kwarantanny
 3. Peryferia
 4. Miasteczko Billa
 5. Pittsburgh
 6. Przedmieścia
 7. Tama Tommy'ego
 8. Uniwersytet
 9. Kurort nad jeziorem
 10. Zajezdnia
 11. Laboratorium Świetlików
 12. Jackson - Epilog

Pełny opis przejścia gry The Last of Us znajdziesz w osobnym rozdziale poradnika.

Znajdźki i sekrety w The Last of Us

W trakcie przechodzenia gry The Last of Us możesz odnajdywać mnóstwo znajdziek. Niektóre sekrety mają wartość wyłącznie kolekcjonerską, inne (np. podręczniki szkoleniowe) mogą pomóc w eliminowaniu przeciwników z dalszej części gry. Nasz poradnik zawiera informacje o lokalizacji wszystkich znajdziek z głównej kampanii. Opisy sekretów podzieliliśmy w pierwszej kolejności według ich kategorii i następnie rozdziałami, w których się na nie natrafia:

 1. Wszystkie sekrety / znajdźki z kategorii: Artefakty i Nieśmiertelniki
 2. Wszystkie sekrety / znajdźki z kategorii: Podręczniki szkoleniowe i Narzędzia
 3. Wszystkie sekrety / znajdźki z kategorii: Komiksy
 4. Wszystkie sekrety / znajdźki z kategorii: Dowcipy Ellie

Bossowie w The Last of Us

The Last of Us jest dość nietypową produkcją, a to dlatego, że w trakcie jej przechodzenia nie spotyka się żadnych pełnoprawnych bossów - The Last of Us - poradnik do gry

The Last of Us jest dość nietypową produkcją, a to dlatego, że w trakcie jej przechodzenia nie spotyka się żadnych pełnoprawnych bossów. Kampania dla pojedynczego gracza nie przewiduje również walki z jakimkolwiek finałowym bossem. Można mimo wszystko wytypować dwóch kandydatów do trudniejszych konfrontacji i określić ich mianem mini-bossów:

 1. Purchlak z rozdziału Miasteczko Billa - Potwór ten po raz pierwszy pojawia się w etapie Ucieczka ze szkoły. Nie jest to jedyna konfrontacja z tego typu kreaturą. Purchlaki pojawiają się również w wybranych kolejnych etapach gry. Wskazówki jak pokonać tego elitarnego zarażonego znajdziesz na osobnej stronie Jak zabić purchlaka?.
 2. David z rozdziału Kurort nad jeziorem - Do starcia z nim dochodzi podczas sterowania postacią Ellie. Dziewczynka w trakcie konfrontacji musi wykazać się dużym sprytem żeby z jednej strony nie dać się wykryć Davidowi, a z drugiej zachodzić go od tyłu żeby wykonywać atak z zaskoczenia. Więcej podpowiedzi znajdziesz na osobnej stronie Jak pokonać Davida?.

Czy The Last of Us Remastered z PS+ to kompletny produkt?

Tak, edycja z PlayStation Plus zawiera kompletną grę. Nie jest wymagany zakup fabularnego dodatku Left Behind, którzy wchodzi on w skład edycji The Last of Us Remastered. To samo dotyczy też oczywiście zakupionych cyfrowych lub pudełkowych kopii The Last of Us Remastered.

Czy The Last of Us ma trudną platynę?

Niestety tak, odblokowanie platynowego trofeum może być dość trudne. Platynę w wersji na PS4 odblokowało mniej niż pół procenta posiadaczy gry (stan na koniec września 2019 roku). Wpływa na to kilka zasanidczych czynników:

 1. Trzeba przejść grę co najmniej dwa razy i co najmniej raz ukończyć ją na bardzo wysokim poziomie trudności Przetrwanie (Survivor).
 2. Trzeba rozwinąć wszystkie umiejętności Joela i odblokować wszystkie ulepszenia broni.
 3. Trzeba doprowadzić do odkrycia wszystkich dostępnych znajdziek (sekretów) w grze.
 4. Trzeba odblokować kilka trofeów trybu multiplayer. Najbardziej problematyczne są trofea Świetlik oraz Łowca, które wymuszają dwukrotne pomyślne ukończenie trybu frakcji.

Więcej informacji o trofeach znajdziesz w naszym poradniku trofeowym.

Trofea dodatku Left Behind, poziomu trudności Grounded Mode i dodatkowej zawartości multiplayer nie są zaliczane do wymagań platyny. Odblokowanie ich jest w pełni opcjonalne.

Czy The Last of Us posiada tryb Nowa Gra Plus?

Tak i jest on wymagany do zdobycia wszystkich umiejętności Joela oraz wszystkich ulepszeń broni. Tryb Nowa Gra + jest odblokowywany po ukończeniu kampanii po raz pierwszy na dowolnym poziomie trudności. Gra pozwoli ci na przeniesienie postępów związanych m.in. z umiejętnościami i ulepszeniami broni, dzięki czemu będziesz mógł skupić się wyłącznie na odblokowaniu brakujących pozycji.

Czy muszę ukończyć grę przed zagraniem w The Last of Us: Part 2?

Tak, jest to bardzo wskazane - The Last of Us - poradnik do gry

Tak, jest to bardzo wskazane. Fabuła The Last of Us: Part 2 mocno nawiązuje do wydarzeń z pierwszej odsłony serii. Zagranie w obie części pozwala ponadto ujrzeć ewolucję Ellie, która w pierwszej grze była jeszcze nastoletnią dziewczyną, a w sequelu jest już dojrzałą kobietą z poważnymi życiowymi problemami.

Czy serwery trybów multiplayer The Last of Us nadal działają?

Niestety aktywne są jedynie serwery wersji na PS4. W przypadku wersji na PlayStation 3 zostały one definitywnie wyłączone (wraz z grami Uncharted 2 i Uncharted 3) 3 września 2019 roku. Oznacza to, że zdobycie platynowego trofeum na PS3 stało się niemożliwe. Platyna i wszystkie tryby multiplayer w dalszym ciągu są dostępne w remasterze na PS4.

Czy The Last of Us posiada mikrotransakcje?

Tak, aczkolwiek dotyczą one wyłącznie trybu multiplayer. Mikrotransakcje pozwalają między innymi na kupowanie umiejętności, nowych broni, nowych rodzajów egzekucji, czy nowych gestów. Nie dotyczą one kampanii dla pojedynczego gracza.

W sklepie Sony znajdują się również odpłatne awatary powiązane z grami The Last of Us oraz The Last of Us: Part 2. Po zakupie można je ustawić w menu profilu twojego konta PSN.

Czy dodatek Left Behind można oddzielnie zakupić?

Tak, przewidziano taką opcję i jest to samodzielny dodatek - The Last of Us - poradnik do gry

Tak, przewidziano taką opcję i jest to samodzielny dodatek. W przypadku wersji na PS3 zakup dodatku jest wymagany do rozegrania jego zawartości, gdyż nie wchodzi on w skład podstawowej gry.

The Last of Us Remastered na PS4 zawiera dodatek Left Behind. Oferta jego zakupu jest więc skierowana wyłącznie do osób, które znają / posiadają podstawową grę i chcą zagrać jedynie w kampanię dodatku.

Cena dodatku The Last of Us: Left Behind to 42zł / 9.99€ / 9.99$.

Czy w The Last of Us jest mapa świata?

Nie. Bohaterowie na przestrzeni całej gry podróżują po różnych częściach Stanów Zjednoczonych, ale nie możesz nigdy wywołać mapy świata i w związku z tym nie przygotowaliśmy w naszym poradniku żadnego atlasu świata. Przebieg kampanii jest liniowy i nie przewidziano opcji powrotu do wcześniejszych obszarów czy swobodnego podróżowania po dużych sandboksowych lokacjach.

Czy Joel może zginąć? (SPOILERY)

W trakcie rozgrywania głównej kampanii gry The Last of Us Joel odniesie bardzo poważne obrażenia - The Last of Us - poradnik do gry

W trakcie rozgrywania głównej kampanii gry The Last of Us Joel odniesie bardzo poważne obrażenia. Ma to miejsce podczas przechodzenia etapu Budynek naukowy wchodzącego w skład rozdziału Uniwersytet. Nie można temu zapobiec, gdyż jest to uzasadnione fabularnie.

Joel na szczęście nie zginie. Po awansowaniu do rozdziału Kurort nad jeziorem będziesz sterował Ellie w trakcie gdy Joel będzie powoli powracał do zdrowia. Temat uratowania Joela szerzej przedstawiony został również w samodzielnym dodatku Left Behind. W rozszerzeniu tym Ellie zamiast Joela towrzyszy jej przyjaciółka Riley.

Informacje o The Last of Us - poradnik do gry

Autorzy : Michał Kwiść Chwistek, Jacek Stranger Hałas

Poradnik zawiera : strony: 93, ilustracje: 1012 .

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 26 września 2019, odwiedź Opis przejścia

Sekrety

Ostatnia aktualizacja : 26 września 2019, odwiedź Sekrety

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Last of Us - poradnik do gry

Komentarze Czytelników (40)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.07.2013 18:27
odpowiedz
trisan
11
Chorąży

Nie sprecyzowałeś w którym rozdziale, ale zorientowałem się że chodzi o "Kurort nad jeziorem" Ten nieśmiertelnik zbierasz Ellie. Jest on na górze metalowych kładek (idziesz tam aby opuścić drabinę) w pomieszczeniu z jednym klikaczem.

04.07.2013 21:44
kwiść
😊
odpowiedz
kwiść
112
Generał

GRYOnline.plRedakcja

Dzięki za zwrócenie uwagi. Nieśmiertelnik opisałem, ale zniknął przy wysyłce do publikacji. Jutro będzie poprawione :)

06.07.2013 22:49
quartiks
odpowiedz
quartiks
29
Chorąży

Dziękuje za opracowanie poradnika. Osobiście skończyłem grę na poziomie normalnym oraz przetrwanie ale teraz zaczynam na przetrwanie + i mam nadzieje że znajdę wreszcie wszystkie "znajdzki".
Pozdrawiam.

08.07.2013 15:38
kwiść
😊
odpowiedz
kwiść
112
Generał

GRYOnline.plRedakcja

@quartiks
Powodzenia ze znajdźkami. Poradnik powinien pomóc :)

14.07.2013 21:03
vAHeR
odpowiedz
vAHeR
53
Centurion

@kwiść
Taka mała "fajna" ciekawostka, o której niektórzy mogą nie wiedzieć. W rozdziale "Samotna i porzucona" po

spoiler start

pierwszym pojedynku z bandytami, przechodzimy przez drzwi itd. aż do momentu, w którym dostrzegamy kilku przeciwników na autobusie. Jeśli się schowamy i trochę poczekamy, to oni sobie pójdą dalej i nie będą dla nas już stanowić żadnego zagrożenia.

spoiler stop

14.07.2013 21:27
Grucha
odpowiedz
Grucha
167
Extreme Lifestyle

"Jak bestia padnie wreszcie martwa na ziemie, przeszukaj pomieszczenie, z którego wyszła, a następnie pomórz towarzyszą wejdź na podest koło okna."

aućććć...

16.07.2013 11:18
kwiść
👍
odpowiedz
kwiść
112
Generał

GRYOnline.plRedakcja

@vAHeR
Dzięki za dodatkową informację. W poradniku starał się pokazać, jak pokonać większość przeciwników, ale tak jak napisałeś, nie zawsze jest to konieczne :)

@Grucha
Straszny błąd ;) Dzięki za czujność - już poprawione.

01.08.2013 07:28
odpowiedz
simeu90
4
Legionista

Witam, poradnik zaje****y, ale mam problem. Zebralem wszystkie artefakty Joelem, (grę od początku drugi raz przechodziłem) i nie wpadło mi trofeum za te artefakty. Z tego co zrozumiałem część artefaktów powinienem zebrać grając jako Ellie ale ona juz miała w plecaku te przedmioty. Czy ktoś miał podobny problem???

01.08.2013 09:24
odpowiedz
trisan
11
Chorąży

@simeu90 Miałem też ten problem z artefaktami. Okazało się że brakuje mi dziewięciu (to te które automatycznie dostaje Ellie) Musiałem grając Ellie otworzyć jej plecak i dokładnie przejrzeć całą jego zawartość. Dopiero wtedy zostało mi to zaliczone! A tak na marginesie, to dziwne rzeczy dzieją się też przy zdobywaniu "odznaczeń" W czasie gry, pomimo że pokazuje się znaczek zaliczający dane osiągnięcie i widnieje w statystykach gry.... to okazuje się że po powrocie do głównego menu.... nie zalicza tego!!!!!! Ja w ten sposób aż trzykrotnie musiałem zaliczać "mistrza bomb dymnych" i odznaczenie związane z "żywą tarczą" ?!? Mimo tego że mam znalezione wszystkie przedmioty i mam to zaliczone w "odznaczeniach" i trofeach, to w ogólnej statystyce gry mam pokazane...... zero ?!?!

11.08.2013 16:57
odpowiedz
WolominPL
5
Junior

Witam, mam takie pytanie, czy da się ulepszyć każdą broń przechodząc grę jeden raz?, bo ja za pierwszym razem przeszedłem gre na Hard i mimo że wchodziłem w każdy kąt, to udało mi się ulepszyć jakieś 70% broni i 50% umiejętności Joela, co radzicie aby to dokończyć, mam zacząć nową grę + na Hard i dozbierać suplementy i części?

A drugie pytanie, to czy aby zaliczyć wszystkie ukryte rozmowy i dostać pucharek, to czy muszę zrobić to przechodząc grę od początku do końca po kolei tak jak fabuła leci, czy mogę zaliczać rozmowy w rozdziałach?

Trzecie pytanie takie samo jak drugie tylko chodzi o te kawały czytane przez Ellie

Byłbym wdzięczny jak by ktoś mi to wytłumaczył

11.08.2013 17:11
odpowiedz
koobon
82
Legend

@[20
czy da się ulepszyć każdą broń przechodząc grę jeden raz?
nie
co radzicie aby to dokończyć, mam zacząć nową grę + na Hard i dozbierać suplementy i części?
no chyba nie masz wyjścia (przy okazji, za przejście gry+ dostaje się trofeum)

na drugie i trzecie pytanie nie znam odpowiedzi, bo tego nie próbowałem; teoretycznie nie powinno być z tym problemu
tyle, że skoro chcesz wymaksować Joela w new game + bawienie się w przechodzenie rozdziałów nie ma większego sensu

11.08.2013 19:33
odpowiedz
WolominPL
5
Junior

ok dzięki za odp.
Już sprawdziłem, jeśli chodzi o te kawały co opowiada Ellie, to można wybrać sobie rozdział, wysłuchać wszystkiego, potem wybrać drugi rozdział i wysłuchać, i pucharek wpada

19.08.2013 15:08
odpowiedz
irawinchester
1
Junior

nie mogę pobrać poradnika w PDF chociaż mam wykupione premium.Wyświetla mi błąd sieci.Inne pliki nie z tej strony pobieram normalnie o co chodzi?

18.09.2013 18:18
odpowiedz
Ryba_94
1
Junior

pomoże ktoś ?? prześle mi ktoś obrazki z nieśmiertelnikami w zajezdni ?? bo nie mogę ich zobaczyć !

09.10.2013 08:38
odpowiedz
simeu90
4
Legionista

WItam,

znów pojawia się problem na mojej drodze do platyny.
ile razy trzeba ukończyć grę aby Joel miał wszystkie bronie ulepszone na maksa?
przeszedłem jeden raz grę na normalu ( podczas 1 przechodzenia skupiałem się na fabule i przyznam że pominąłem niektóre sejfy z częsciami) drugi raz przeszedłem grę na normalu plus i na koniec gry brakło mi 3 albo 4 ulepszeń broni... teraz zacząłem grę 3 raz na normal plus i w momencie gdy znalazłem łuk i bill dał mi strzelbę okazuje się że one praktycznie nie są ulepszone... ( dodam że kabury, i mały rewolwer i glock są na max ulepszone)... żeby się zaraz nie okazało że będe musiał przejść to czwarty raz na normalu a potem jeszcze 2x przetrwanie bo się wścieknę... :( ile wam przejść zajeło ulepszenie broni na max?

09.10.2013 11:51
odpowiedz
trisan
11
Chorąży

Coś jest u Ciebie nie tak?! Za pierwszym przejściem gry raczej nie uda się ulepszyć wszystkich broni na maksa. Ale kontynuowanie gry na dowolnym poziomie "plus", powinno to już umożliwić!!!! Ja przeszedłem wszystkie poziomy trudności i za każdym razem gdy powtarzałem te poziomy na "plusie" kompletowałem broń na masa.

13.10.2013 12:23
odpowiedz
simeu90
4
Legionista

Problem z enchantowaniem broni ogarnięty. Pozostaje trofeum za znajomość podstaw. Walkę o zapasy wygrałem ale czy jest jakiś sposób, patent na wygrana w trybie ocaleni?? Nie ukrywam ze platyne widać juz coraz bliżej i zależy mi na tej trofce z multi

14.10.2013 14:12
kwiść
odpowiedz
kwiść
112
Generał

GRYOnline.plRedakcja

@simeu90
W multi nie grałem zbyt dużo, ale raczej trudno podać jakiś prosty sposób. Musisz trafić na lepszych kompanów w zespole i w końcu wygrasz. Taki urok multi-playera :)

11.01.2014 20:25
😜
odpowiedz
ChudyAleByk
2
Junior

Chciałbym się dowiedzieć ile jest drzwi do otwarcia ostrzem i opcjonalnych rozmów bo mam ogromny problem z tym :P

14.01.2014 23:46
odpowiedz
luked
2
Junior

ChudyAleByk 2014-01-11 - 20:25

Chciałbym się dowiedzieć ile jest drzwi do otwarcia ostrzem i opcjonalnych rozmów bo mam ogromny problem z tym :P
13.

26.06.2014 16:13
odpowiedz
xelion
1
Junior

Witam, również mam problem z trofeum "To wszystko sobie tu leżało". W kurorcie nad jeziorem brakuje mi 2 artefaktów. Przejrzałem plecak Ellie, oraz znalazłem wszystkie artefakty Joelem i nic. Grę przechodzę już trzeci raz, wszystkie przedmioty znalezione. Zaliczyło mi nawet osiągniecie śmieciarz(nie wiem jakim cudem), a tego nie moze... bede bardzo wdzięczny za pomoc

06.07.2014 19:07
Maxley
odpowiedz
Maxley
49
Naiwny Sceptyk

Mapa wymaga poprawki

31.12.2014 18:36
yadin
odpowiedz
yadin
102
Legend

To już spam, ale wrzucam problem i tutaj. Może ktoś zna rozwiązanie? Mam PS4 i kiedy skończyłem grę na hard, potem uruchomiłem new game plus i ... spotkała mnie niemiła niespodzianka. Joel stracił cały upgrade broni i zdrowia. Na PS3, jeśli upgrade nie startował z zakładki "new game plus", można było uruchomić grę z ostatniego complete 100% save file. Na PS4 nie upgrade nie zachowuje się czy to zaczynam od new game plus czy z save. Próbowałem wszystkiego. Mam wszystkie artefakty, firefly pendants, itd. Co do jednego. Mimo to, gdy Joel wchodzi z Tess do budynku, a ona każe mu opatrzyć ranę, pasek zdrowia jest tylko do połowy. Tak samo upgrade'owany w pełni pierwszy pistolet pokazuje krótki magazynek. Słowem, wszystko, co zrobiłem w pierwszym przejściu, resetuje się.

Complete save file pokazuje 99%. Na PS3 wystarczyło jeszcze raz odpalić ostania lokację i wysłuchać rozmowy z Ellie i save miał 100%. Na PS4 u mnie ani rusz. Od dwóch tygodni kręcę się w kółko.

Czy ktoś zna rozwiązanie? W czym może tkwić problem?

03.03.2015 19:59
krzys1190
odpowiedz
krzys1190
45
Informatyk

Początkowo gra mnie nie ruszała, toporne sterownie, słabe możliwości ogólnie odłożyłem produkt na rzecz GTAV, gdy wróciłem do niej po jakimś czasie i się wkręciłem, rozbudowałem postać i super mi się grało gra nagle się kończy. Dobrze że jest DLC za które zaraz się wezmę ale z tego co widzę jest bardzo krótkie.

Gra warta zaliczenie, na PC jest kilka takich gier ale jak na listę gier z PS3 produkcja obok Unchurted obowiązkowa... 10/10!

15.01.2016 19:03
👍
odpowiedz
blom3211
1
Junior

Fajna gra polecam

16.01.2016 01:50
odpowiedz
Watson20054133
2
Junior

Mam problem z pierwszym artefaktem w kurort nad jeziorem. W poprzedniej lokacji w labolatorium wzialem dyktafon i artefakt wpadl. Po przejsciu do nastepnej lokalizacji jakim jrst kurort na jeziorem automatycznie powinien wpasc jeszcze jeden dyktafon z labolatorium, a nie wpada. Tylko tego mi brakuje :/

16.01.2016 13:58
odpowiedz
Watson20054133
2
Junior

To jest jakis bug w grze.... Czy powinny byc dwa dyktafony z labolatorium? Artefakt nr 65 oraz 66 sa takie same. Dwa razy przechodzilem od uniwersytetu do polowania i dalej nie wpadlo trofeum. Zenujace to :) Ktos zna odpowiedz?

02.02.2016 22:09
😉
odpowiedz
Gario1
1
Junior

"Piekny" zielony trojkat na robocie Sama. I zaliczy Ci znajdzki.

29.06.2016 14:41
odpowiedz
szymonWB
1
Junior

Szanowni, pomocy ! jestem na Pittsburgh - Ucieczka z miasta i nie mogę uciec przed wozem bojowym na most :( biegnę jakby dużo wolniej próbowałem już 100 razy i nic. Prośba o pomoc :)

20.10.2017 17:17
odpowiedz
RemyMa
1
Junior

Hej mam problem, jestem na dziale Polowanie, siedzę z tym gościem Dawidem w pomieszczeniu z którego nie można się wycofać, ze wszystkich stron atakują mnie zarażeni, mam 9 naboi tylko a życia ledwo co... miałam z 30 podejść do tej sceny, zajrzałam nawet do tego poradnika, choć normalnie nie używam takich bajerów i dalej mnie zabijają. Ktoś jakiś pomysł. Gram na poziomie Survivor...

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
The Last of Us - screen - 2016-11-14 - 333960The Last of Us - screen - 2016-11-14 - 333959The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286559The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286558The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286557The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286556The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286555The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286554The Last of Us - screen - 2014-07-29 - 286553