Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Komandosi przyszłości. W poradniku do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier znajdziecie dokładny opis przejścia trybu kampanii wraz z poradami pozwalającymi poradzić sobie z napotkanymi przeciwnikami. Na końcu poradnika znajduje się obszerny rozdział dotyczący wyzwań.

Poradnik do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier zawiera opis przejścia trybu kampanii wraz z poradami dotyczącymi radzenia sobie z napotkanymi przeciwnikami. Dodatkowo na końcu poradnika znajduje się obszerny rozdział opisujący zdobywanie wyzwań towarzyszących poszczególnym misją i nagradzanych dodatkowym wyposażeniem.

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier jest taktyczką strzelanką, w której wcielamy się w rolę jednego z członków elitarnego oddziału Ghost posiadającego dostęp do wszelkich nowinek technologicznych - Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier jest taktyczką strzelanką, w której wcielamy się w rolę jednego z członków elitarnego oddziału Ghost posiadającego dostęp do wszelkich nowinek technologicznych. W trakcie wykonywania misji często będziemy mieli okazję do wykorzystywania różnego rodzaju gadżetów pomagających nam rozprawić się z przeciwnikami w efektywny sposób. Na "własnej skórze" przekonamy się, że odpowiednie wyposażenie może dać garstce żołnierzy przewagę taktyczną nad liczniejszymi siłami wroga.

Jednym z najciekawszych dodatków, jakie znajdziemy w grze jest kuźnia broni - Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Jednym z najciekawszych dodatków, jakie znajdziemy w grze jest "kuźnia broni". Przed każdą misją dostaniemy okazję do wybrania zabieranych ze sobą broni i skonfigurowania ich w niespotykanym w innych grach stopniu. Po wybraniu karabinu możemy modyfikować jego elementy tak by dostosować go do wykonywanej misji lub do własnych preferencji. Możliwych do modyfikacji części mamy około dziesięciu i prawie każda z nich w zauważalny sposób zmienia parametry naszego uzbrojenia. Jeżeli nie mamy pewności czy podmieniając poszczególne elementy osiągnęliśmy zamierzony efekt to możemy zabrać skonfigurowany przez nas karabin na strzelnicę i przekonać się o jego skuteczności w praktyce.

Robert Frąc (www.gry-online.pl)

Informacje o Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry

Autor : Robert ochtywzyciu Frąc

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 60, ilustracje: 738 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - poradnik do gry