Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 3 - poradnik do gry

Max Payne 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeprawa przez strefę dla fanów | Rozdział III | Solucja Max Payne 3 Max Payne 3 poradnik, solucja

Przeprawa przez strefę dla fanów

Nie wychodź zza zasłony po rozpoczęciu nowej bitwy, tylko postaraj się z bezpiecznego miejsca wyeliminować najbliżej stojących przeciwników - Przeprawa przez strefę dla fanów | Rozdział III | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Nie wychodź zza zasłony po rozpoczęciu nowej bitwy, tylko postaraj się z bezpiecznego miejsca wyeliminować najbliżej stojących przeciwników. W dalszej fazie walk pilnuj swojej lewej flanki, nie pozwalając jednemu z wrogów na zaatakowanie Ciebie oraz Raula z zaskoczenia.

Uwaga! Nie biegnij od razu za Raulem po zakończeniu walk, bo przegapisz w ten sposób szansę zdobycia jednego z sekretów.

Po zakończonej bitwie zbadaj obszar na lewo od stołu, za którym się początkowo chowałeś, dzięki czemu odnajdziesz nowy fragment broni [Złota broń - Karabin snajperski M82A1 1/3] - Przeprawa przez strefę dla fanów | Rozdział III | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Po zakończonej bitwie zbadaj obszar na lewo od stołu, za którym się początkowo chowałeś, dzięki czemu odnajdziesz nowy fragment broni [Złota broń - Karabin snajperski M82A1 1/3]. Rozejrzyj się też za dwoma opakowaniami środków przeciwbólowych (przy głównej ladzie oraz w toalecie) i zainteresuj się pistoletami maszynowymi MPK będącymi na wyposażeniu zabitych najemników. Dopiero po wykonaniu tych wszystkich czynności wejdź do sklepu, w którym czeka na Ciebie Raul.