Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 3 - poradnik do gry

Max Payne 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sekrety | Solucja Max Payne 3 Max Payne 3 poradnik, solucja

Informacje wstępne

Sekrety (Collectibles) w grze Max Payne 3 możemy podzielić na trzy zasadnicze kategorie - Sekrety | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Sekrety (Collectibles) w grze Max Payne 3 możemy podzielić na trzy zasadnicze kategorie:

  • Ślady (Clues) - Po odnalezieniu każdego śladu warto go obejrzeć i wysłuchać komentarza Maxa. Niekiedy dany sekret ma też jakieś dodatkowe znaczenie, np. jest kamizelką kuloodporną albo pozwala obejrzeć pokaz slajdów.
  • Fragmenty złotych broni (Golden Guns) - Każda broń składa się z trzech fragmentów i od momentu skompletowania zestawu będziesz obcował z jej pozłacanymi egzemplarzami.
  • Wyzwania (Grinds) - Kategoria ta cechuje się tym, że wyzwania możesz zaliczyć w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Chodzi tu przede wszystkim, że nie musisz ich odblokowywać w ściśle określonych okolicznościach (np. tylko w wyznaczonym przez grę etapie).

Uwaga! Informacje na temat lokalizacji i momentów odnajdywania wszystkich śladów oraz fragmentów broni znajdują się w opisie przejścia gry. Z tego rozdziału poradnika radzę w rezultacie korzystać tylko jeśli pominąłeś jakiś sekret i chcesz go teraz odszukać. O tym jakie sekrety odnalazłeś możesz się przekonać wybierając z menu głównego gry opcję powtórzenia zakończonych już rozdziałów (Chapter Select). Stosowne informacje wyświetlane są po prawej stronie (powyższy screen).

Uwaga! Zestawienia znajdujące się w dalszej części tego poradnika przedstawiają sekrety wedle kolejności ich odnajdywania. Pamiętaj o tym, że gra nie pozwala w większości przypadków powracać do lokacji, które się już wcześniej opuściło. W przypadku pominięcia jakiegoś sekretu nie musisz jednak ponownie przechodzić całego etapu, bo w menu głównym gry możesz wybrać od jakiego punktu kontrolnego (Checkpoint) chcesz zacząć.