Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 3 - poradnik do gry

Max Payne 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zniszczenie pojazdu opancerzonego | Rozdział XIII | Solucja Max Payne 3 Max Payne 3 poradnik, solucja

Zniszczenie pojazdu opancerzonego

Zaczekaj aż pojazd opancerzony zakończy chwilowo ostrzał, załącz spowolnienie czasu i ruszaj szybko w lewo, pomagając sobie w sprintem lub przewrotami - Zniszczenie pojazdu opancerzonego | Rozdział XIII | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Zaczekaj aż pojazd opancerzony zakończy chwilowo ostrzał, załącz spowolnienie czasu i ruszaj szybko w lewo, pomagając sobie w sprintem lub przewrotami. Musisz dotrzeć do pokazanego na powyższym screenie lewego murku.

Uwaga! Za wszelką cenę unikaj ostrzału ze strony pojazdu opancerzonego, bo nawet pojedyncze trafienie z jego działka może doprowadzić do śmierci Maxa. Staraj się także nie ruszać się niepotrzebnie w trakcie chowania się za murkami, bo również może to zaowocować zgonem lub odniesieniem poważnych obrażeń.

Zauważ, że za murkiem, za którym się znalazłeś pozostawiono wyrzutnię rakiet - Zniszczenie pojazdu opancerzonego | Rozdział XIII | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Zauważ, że za murkiem, za którym się znalazłeś pozostawiono wyrzutnię rakiet. Podnieś ją, ponownie załącz spowolnienie czasu i wyceluj w pojazd opancerzony. Pojedyncze trafienie powinno doprowadzić do zniszczenia maszyny.

Uwaga! Jeśli spudłujesz, to skorzystaj z lewego składziku amunicji. Warto też wiedzieć, że wyrzutnie rakiet znajdziesz w kilku innych miejscach, między innymi przy zastrzelonym więźniu oraz za prawym radiowozem.

Szybko podnieś teraz leżący po lewej stronie (przy składziku amunicji) granatnik i zacznij używać go do zabijania nadbiegających policjantów - Zniszczenie pojazdu opancerzonego | Rozdział XIII | Solucja Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Szybko podnieś teraz leżący po lewej stronie (przy składziku amunicji) granatnik i zacznij używać go do zabijania nadbiegających policjantów. Nie oszczędzaj amunicji do granatnika, bo możesz ją bardzo łatwo uzupełnić. Staraj się też celować w zaparkowane w okolicy pojazdy, gdyż ich eksplozje ułatwą Ci zabezpieczenie okolicy. Po wygranej bitwie ponownie podnieś wcześniej używaną główną broń i wyrusz w stronę widocznego w oddali podziemnego parkingu.