Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Max Payne 3 - poradnik do gry

Max Payne 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyzwania (Grinds) | Sekrety w Max Payne 3 Max Payne 3 poradnik, solucja

Wyzwania (Grinds)

1 - Wyzwania (Grinds) | Sekrety w Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry
Jak już wspomniałem we wprowadzeniu do tego rozdziału poradnika, wyzwania (Grinds) odróżniają się od pozostałych sekretów tym, że nie są one przyporządkowane do ściśle określonych etapów gry - Wyzwania (Grinds) | Sekrety w Max Payne 3 - Max Payne 3 - poradnik do gry

Jak już wspomniałem we wprowadzeniu do tego rozdziału poradnika, wyzwania (Grinds) odróżniają się od pozostałych sekretów tym, że nie są one przyporządkowane do ściśle określonych etapów gry. Możesz w rezultacie dokonywać postępów w ich zaliczaniu w dowolnie wybrany przez siebie sposób, na przykład powtarzając ulubione misje czy wybierając dodatkowe tryby zabawy, albowiem wszystkie zabójstwa i inne istotne czynności są dodawane do tej samej "puli". Listę wyzwań oraz swoje aktualne postępy możesz sprawdzić wybierając z menu głównego fabularny tryb Story (tryb Arcade ma jedynie ograniczoną ich listę) i następnie opcję Grinds (screen 1). Gra wyświetli na ekranie listę wyzwań (screen 2), którą można oczywiście dokładniej przejrzeć (służą do tego krzyżak pada oraz przyciski LB i RB).

Poniższa tabela zawiera listę wszystkich wyzwań wraz z informacjami o tym co należy zrobić żeby każde z nich zaliczyć. Uwaga! Jeżeli dane wyzwanie jest kilkustopniowe (brąz, srebro, złoto, platyna), to zawsze podawane są wymagania niezbędne do zaliczenia jego najwyższego platynowego (Platinum) poziomu.

NAZWA WYZWANIA

SZCZEGÓŁY WYZWANIA

Arms Dealer

Musisz uzyskać 250 trafień w ręce.

Artful Dodger

Musisz spędzić w sumie 50 minut w trybie spowolnienia czasu.

Back from the Dead

Musisz wykonać 250 akcji Last Man Standing, czyli wybronić się przed śmiercią poprzez zabicie przeciwnika, który postrzelił Maxa.

Below the Belt

Musisz uzyskać 250 trafień w pachwinę.

Bloodbath

Musisz zabić 2500 przeciwników.

Blow Out

Musisz zabić 250 przeciwników w wyniku eksplozji. Najłatwiej jest tego dokonać z pomocą granatników i wyrzutni rakiet, choć wliczane są też eksplozje elementów otoczenia (np. pojazdów czy butli z gazem).

Bullet River

Musisz wystrzelić 25000 pocisków.

Cam Lover

Musisz obejrzeć 750 tzw. bullet-camów, czyli specjalnych ujęć ukazujących śmierć danej postaci (załączają się one zwykle na koniec każdej bitwy).

Dodge Brawl

Musisz zabić 1000 przeciwników w trakcie wykonywania rzutów (Shootdodge).

Double Damage

Musisz zabić 1000 przeciwników w trakcie jednoczesnego korzystania z dwóch broni.

Eagle Eye

Mussz zabić 100 przeciwników z użyciem karabinów snajperskich (używa się ich tylko kilka razy w trakcie całej gry).

Fall Guys

Musisz doprowadzić do przerzucenia 250 przeciwników nad balustradami i innymi przeszkodami. Wyzwanie to najłatwiej możesz zaliczyć w trakcie rozgrywania tych scen, w których Max musi sobie radzić z osobami stojącymi na wąskich balkonikach.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie