Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Legend of Grimrock - poradnik do gry

Legend of Grimrock - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Filmy do osiągnięć | Osiągnięcia | Dragon Age II Dziedzictwo poradnik Legend of Grimrock

Filmy do osiągnięć

Powyższy przykład jest oczywiście jednym z wielu (kręcony na poziomie 1, punkt (21)). Podobny efekt można uzyskać w wielu miejscach, gdzie gracz ma kontrolę nad zapadniami i jest w stanie zwabić na nie wroga. Oczywiście istnieje szansa, że odblokujesz to osiągnięcie zupełnym przypadkiem.

Bez wątpienia jest to najtrudniejsze osiągnięcie w całej grze i w przeciwieństwie do wielu innych nie ma praktycznie żadnych szans na jego przypadkowe odblokowanie.

Kluczem do sukcesu przy użyciu mojej metody jest stworzenie 4 magów władających ogniem. Musisz to zrobić jak najszybciej potrafisz, ponieważ czas tworzenia drużyny jest doliczany do czasu całkowitego! ustaw poziom trudności nowej gry na Easy, żeby nie marnować czasu na walkę. Po stworzeniu drużyny przeskocz intro klawiszem [ESC] i od razu przystąp do przechodzenia jak na powyższym filmiku. Aby sprawdzić swój czas zapisz grę (może być quicksave) a potem przejdź do ekranu ładowania gry. Czas jaki spędzasz w menu gry po naciśnięciu [ESC] nie jest doliczany. Czas wykręcony podczas tego filmiku przedstawiam poniżej:

Podczas odblokowywania tego osiągnięcia wiele zależy od szczęścia, a zwłaszcza od tego jak ustawią się Ślimaki i Herdery w pomieszczeniach, w których znajdują się niebieskie klejnoty - Filmy do osiągnięć | Osiągnięcia | Dragon Age II Dziedzictwo - Legend of Grimrock - poradnik do gry

Podczas odblokowywania tego osiągnięcia wiele zależy od szczęścia, a zwłaszcza od tego jak ustawią się Ślimaki i Herdery w pomieszczeniach, w których znajdują się niebieskie klejnoty. Powodzenia!