Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resistance 3 - poradnik do gry

Resistance 3 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resistance 3 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry Resistance 3 zawiera opis przejścia trybu kampanii wraz z podpowiedziami dotyczącymi prowadzenia licznych starć i walk z bossami - Resistance 3 - poradnik do gry

Poradnik do gry Resistance 3 zawiera opis przejścia trybu kampanii wraz z podpowiedziami dotyczącymi prowadzenia licznych starć i walk z bossami. W opisie poszczególnych rozdziałów zostały podane lokalizacje wszystkich notatek, listów i nagrań składających się na dzienniki, które pozwalają lepiej zagłębić się w świat gry i zdobyć kilka osiągnięć. Dodatkowo na końcu poradnika znajduje się rozdział zawierający wszystkie dzienniki. Ich kolejność jest taka sama jak w menu gry, co powinno ułatwić odnalezienie brakujących dzienników.

Zdrowie bohatera - Resistance 3 - poradnik do gry

Zdrowie bohatera. W Resistance 3 mamy do czynienia z coraz rzadziej spotykanym w strzelankach sposobem odnawiania zdrowia - musimy podnosić apteczki mające tutaj postać pojemników z zieloną substancją. Nie jest to szczególnym utrudnieniem, ale na pewno zmienia sposób prowadzenia starć z przeciwnikami. Znalezienie cichego konta, podczas gdy ekran przysłaniają nam czerwone smugi jest bardzo trudnie. W sytuacjach kryzysowych należy jak najszybciej odnaleźć apteczkę lub wykorzystać wszystkie "brudne" sztuczki, które pozwolą nam na zabicie wrogów bez wystawiania się na ostrzał z ich strony. Świetnie sprawdza się do tego pokaźny arsenał, jaki zgromadzimy podczas gry.

Narzędzia do usuwania problemów - Resistance 3 - poradnik do gry

Narzędzia do usuwania problemów. Przechodząc kampanie w Resistance 3 będziemy powoli powiększali zestaw posiadanej broni, by na końcu móc się pochwalić przed przeciwnikami sporych rozmiarów kolekcją. Prawie każda broń, jaką zdobędziemy w tej grze posiada alternatywny tryb, który w znaczący sposób zwiększa możliwości danego oręża. Dodatkowo prawie wszystkie bronie zwiększają swój poziom wraz z ich używaniem. Efektem tego jest najczęściej bardzo znaczące zwiększenie ich skuteczności.

Użyte oznaczenia:

[1], [2] - cyfry w nawiasach kwadratowych odwołują się do screenów znajdujących się bezpośrednio nad tekstem, w którym występują. Jedynka oznacza lewy, a dwójka prawy obrazek.

Kolorem zielonym oznaczone zostały znajdowane w trakcie gry notatki, list, fragmenty dzienników i nagrania.

Kolorem brązowym oznaczeni zostali przeciwnicy.

Robert Frąc (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Robert "ochtywzyciu" Frąc


Informacje o Resistance 3 - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 30, ilustracje: 566 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Resistance 3 - poradnik do gry