Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Limbo - poradnik do gry

Limbo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 23 | Opis przejścia Limbo Limbo poradnik, solucja

Rozdział 23

1 - Rozdział 23 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry
Znajdziemy się przy windzie sterowanej za pomocą dwóch budek oznaczonych strzałkami [1] - Rozdział 23 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Znajdziemy się przy windzie sterowanej za pomocą dwóch budek oznaczonych strzałkami [1]. Zanim zaczniemy się nimi bawić, udajemy się w lewo po drewnianą skrzynię, którą ustawiamy na windzie [2].

Przy pomocy budki uruchamiamy windę i wraz ze skrzynią jedziemy na wyższy poziom - Rozdział 23 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Przy pomocy budki uruchamiamy windę i wraz ze skrzynią jedziemy na wyższy poziom. Musimy teraz przy użyciu drugie budki ze strzałkami wysłać windę z powrotem na dół, złapać za belkę będącą spodem windy i przeciągnąć ją w prawo [1]. Zablokujemy w ten sposób pochylnię, która nie pozwoliłaby nam przepchać skrzyni w prawo, co teraz czynimy.

Dojdziemy do przełącznika, którym opuszczamy dźwig - Rozdział 23 | Opis przejścia Limbo - Limbo - poradnik do gry

Dojdziemy do przełącznika, którym opuszczamy dźwig. Należy teraz ustawić skrzynię lekko na prawo od liny i przełączyć dźwignie, tak by dźwig zaczął się unosić. Musimy teraz szybko wdrapać się na skrzynię i wskoczyć na uciekającą linę [1]. Gdy znajdziemy się wystarczająco wysoko, rozbujamy się i skaczemy w prawo.