Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Brink - poradnik do gry

Brink - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Brink - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Brink to zespołowa gra z podziałem na klasy, w której największy nacisk położony jest na ścisłą współpracę z członkami drużyny oraz swobodę ruchu - Brink - poradnik do gry

Brink to zespołowa gra z podziałem na klasy, w której największy nacisk położony jest na ścisłą współpracę z członkami drużyny oraz swobodę ruchu. Fragi i statystyki pojedynczych jednostek zostały tutaj zepchnięte na dalszy plan, a najważniejszym celem jest szybkie i skuteczne wykonywanie zadań.

Celem tego poradnika jest przedstawienie wszystkich klas dostępnych w grze, ich umiejętności, dostępnego arsenału oraz przybliżenie mechaniki rozgrywki. Znajdziesz tutaj również wskazówki jak skutecznie osiągać cele misji, a także odblokować wszystkie Osiągnięcia oraz krótkie filmy instruktażowe. Jako, że Brink to gra niezwykle elastyczna i nieprzewidywalna, porady dotyczące wykonywania celów misji zawarte w tym poradniku są czysto informacyjne.

W Brink nie ma jednej metody zwycięstwa, jednego sposobu na pokonanie przeciwnika oraz najlepszych tras dotarcia do celu. Wszystko zależy od danej sytuacji i miejsca. Poza tym jest to gra która wciąż ewoluuje, dlatego wszelkie taktyki, które dzisiaj mogą być skuteczne, jutro mogą się okazać bezużyteczne. Nie znajdziesz tutaj również widoku na mapy z lotu ptaka, ponieważ wszystkie mapy na których toczy się rozgrywka są niezwykle rozbudowane i wielopoziomowe. Na każdej z nich są dziesiątki przejść wymagających różnego poziomu zaawansowania, a nawet odpowiedniej budowy ciała postaci, dlatego płaska mapka z widokiem od góry właściwie nic by tu nie dała. Nawet z poradnikiem w ręku, Brink wciąż wymaga dużo wyobraźni i kreatywności, dlatego potraktuj ten tekst jako zestaw porad i objaśnień, a nie opis przejścia.

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Piotr "MaxiM" Kulka


Informacje o Brink - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 35, ilustracje: 271 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Brink - poradnik do gry