Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Commandos 2: Ludzie odwagi - poradnik do gry

Commandos 2: Ludzie odwagi - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 06 | Commandos 2 Ludzie odwagi poradnik Commandos 2: Ludzie odwagi

Szósta z kolei misja, jest bardzo podobna (zarówno z wyglądu jak i zadań do wykonania) do jednej z misji z pierwszej części gry. Tam także miałeś za zadanie dostać się na niezwykle ufortyfikowaną wyspę i zniszczyć działa straszące wszystkie sprzymierzone jednostki. Nie inaczej jest na wyspie Savo, która strzeże drogi przez Guadalcanal - strategicznego punktu drugiej wojny światowej.

Oto kilka porad dotyczących tej misji:

  • Przed wykonaniem jakichkolwiek akcji, dokładnie sprawdź, czy żaden przeciwnik Cię nie widzi (korzystając z rad opisanych w pierwszych częściach poradnika). Wyspa jest "wielopoziomowa", a co za tym idzie, bywają sytuację, kiedy to ni stąd ni zowąd zostanie wszczęty alarm przez przeciwnika, który wydawał Ci się być o wiele wyżej od Ciebie (zasada ta działa w drugą stronę - może Ci się wydawać, że przeciwnik będzie widział Twoje poczynania, a tak naprawdę zasłania mu jakieś drzewo, lub po prostu jest ulokowany za wysoko).
  • W zaroślach azjatyckiej dżungli możesz bardzo łatwo ukryć się przed przeciwnikami. Miejsca takie nie są w żaden sposób zaznaczone, ale gdy tylko potrzebujesz szybkiego kamuflażu, z pewnością gdzieś w zaroślach będziesz mógł się ukryć.
  • Do opisanego przeze mnie sposobu, niezbędny jest jeden ładunek wybuchowy, który wykorzystasz na końcu misji (tak więc jeden trzymaj przez całą misję).

Mapa - fragmenty układanki

1 - Podziemne pomieszczenie, w którym znajdują się materiały wybuchowe (1 fragment) - Misja 06 | Commandos 2 Ludzie odwagi - Commandos 2: Ludzie odwagi - poradnik do gry

Opis mapy

1 - Podziemne pomieszczenie, w którym znajdują się materiały wybuchowe (1 fragment).

2 - Centrum dowodzenia, znajdujące się w podziemiach wyspy (3 fragmenty).

3 - Główna część podziemnych tuneli (1 fragment w pomieszczeniu, w którym znajduje się kilku przeciwników oraz 2 fragmenty w pomieszczeniu z działami).

4 - Budynek w głównej części obozu nieprzyjaciela (1 fragment).

5 - Chatka (1 fragment).

6 - Budynek ze snajperami ustawionymi w oknach (1 fragment).

Zadania główne, poboczne oraz podpowiedzi:

Zadanie główne: Uwolnij alianckiego pilota.

Zadanie główne: Ucieknij przy pomocy samolotu.

Zadanie główne: Zdobądź materiały wybuchowe.

Zadanie główne: Zniszcz działa.

Podpowiedź: Skontaktuj się z rozbitkiem.

Zadanie poboczne: Ukradnij złotą małpę.

Zadanie poboczne: Wysadź w powietrze ścianę za złotą małpą.

Podpowiedź: Ukradnij klucz do tunelów.

Podpowiedź: W zatopionej łodzi znajdź palnik, aby otworzyć drzwi do bunkra.

Kolejność i wykonanie poszczególnych zadań:

Jak wspomniałem we wstępie, celem misji na wyspie Savo jest zniszczenie dział strzegących Guadalcanal. Nie jest to bynajmniej łatwe zadanie, choćby z uwagi na to, że wyspa posiada tylko kilka brzegów nadających się do postawienia ludzkiej stopy. Z racji tego, musisz wybrać najłatwiejszą i najkorzystniejszą drogę do...

No właśnie. Nie wiesz w zasadzie co tak naprawdę kryje się na wyspie. Jakie czekają na Ciebie niespodzianki i co może Cię spotkać gdy będziesz próbował na przykład wysadzić w powietrze działa.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie