Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FarmVille - poradnik do gry

FarmVille - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Samouczek | Podstawy poradnik FarmVille

Samouczek

Po tym jak zdecydujesz się prowadzić swoje wirtualne gospodarstwo, zostaniesz na wstępie poproszony o wybór płci - żeńskiej (Female ) lub męskiej (Male ). Potem rozpocznie się krótkie szkolenie, mające na celu wprowadzić Cię w świat gry i wyjaśnić podstawowe zasady zabawy.

Rozgrywkę rozpoczynasz na wydzielonym polu zasianym trawą - Samouczek - Podstawy - FarmVille - poradnik do gry

Harvest your crops

Rozgrywkę rozpoczynasz na wydzielonym polu zasianym trawą. Na dobry początek gra oddała Ci do dyspozycji kilka grządek, z których dwie już obrodziły w bakłażany (Eggplant ) oraz truskawki (Strawberries ). Kliknij lewym przyciskiem myszki wskazaną strzałkę, a następnie na dojrzałe uprawy. Dzięki temu zbierzesz pierwsze plony w FarmVille i zarobisz swoje pierwsze pieniądze.

Plow two plots

W tym ćwiczeniu nauczysz się orać oczyszczone z upraw pola. Wybierz oznaczoną przez grę motykę i kliknij na dwóch grządkach, na których przed chwilą rosły bakłażany i truskawki.

Ostatni etap polega na sadzeniu roślin - Samouczek - Podstawy - FarmVille - poradnik do gry

Plant some seeds

Ostatni etap polega na sadzeniu roślin. Kliknij wskazane pole, a otworzy Ci się okno marketu gdzie do wyboru będziesz miał tylko soję (Soybeans ). Wybierz ją, rozrzucając jej nasionka na cztery wolne grządki. Samouczek zakończy się, pozostawiając Ci wolną rękę w kształtowaniu swojego gospodarstwa.

Zauważ, że soja dojrzewa cały dzień (1 day ) i tyle właśnie musisz odczekać aż roślinę będziesz mógł zebrać.