Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 11 - poradnik do gry

FIFA 11 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak rozpocząć? | Tryb menedżera w FIFA 11 FIFA 11 poradnik

Jak rozpocząć?

1. Wybór drużyny

Dobrze się zastanów zanim podejmiesz wybór swojej drużyny. Prowadząc światowej klasy zespół np. Real Madryt, Manchester United, Inter Mediolan będziesz miał wyższe cele do spełnienia. Właściciele takich klubów żądają samych zwycięstw i tytułów. Wybranie słabszego zespołu np. Levante (liga hiszpańska) zmniejsza te cele do uniknięcia spadku i dojścia do 3 rundy w krajowym pucharze.

1. Wybór ligi / 2. Wybór klubu - Jak rozpocząć? | Tryb menedżera w FIFA 11 - FIFA 11 - poradnik do gry
1. Wybór ligi / 2. Wybór klubu

Ogromne dysproporcje między silnymi i słabymi klubami widać również w ich budżecie: Real Madryt dysponuje kwotą 110 208 000 Euro, z kolei Levante ma tylko 1 008 000 Euro.

Klub można zmienić po każdym sezonie. Otrzymasz wtedy oferty z innych drużyn. To, kto się po Ciebie zgłosi będzie zależało od postawy ostatnio prowadzonej drużyny i Twojej reputacji. Na początku warto wybrać nieco słabszy klub. Zdobywanie trofeów taką drużyną daje więcej satysfakcji. Dodatkowo za cel można sobie wtedy postawić trenowanie za kilka sezonów drużyn z najwyższej pułki.

2. Początkowe ustawienia

Od wyboru w opcji Trudność zarządu zależy ilość pieniędzy na starcie. - Jak rozpocząć? | Tryb menedżera w FIFA 11 - FIFA 11 - poradnik do gry
Od wyboru w opcji "Trudność zarządu" zależy ilość pieniędzy na starcie.

Po wybraniu drużyny pojawia się okno "Opcje menedżera". Wybierasz tam kilka mało istotnych szczegółów: imię, stadion, poziom trudności i długość meczy, które można później zmienić oraz preferowaną walutę. Jedyną opcją, nad którą możesz chwilę pomyśleć jest "Trudność zarządu". Decyduje ona o kwocie, którą będziesz dysponował na początku.

3. Wybór sponsora

Każdy sponsor oferuje 2 rodzaje premii: za kontrakt oraz za zwycięstwo - Jak rozpocząć? | Tryb menedżera w FIFA 11 - FIFA 11 - poradnik do gry

Każdy sponsor oferuje 2 rodzaje premii: za kontrakt oraz za zwycięstwo. Jeżeli uważasz, że wygrywanie meczy przyjdzie Ci z łatwością - wybierz sponsora, który oferuje większą premię za zwycięstwo. Natomiast grając drużyną, którą prawdopodobnie nie wygrasz zbyt wielu meczy - wybierz sponsora, który za przyjęcie samego kontraktu oferuje największą sumę pieniędzy.

Uwaga! Po każdym sezonie będziesz ponownie wybierał sponsora.