Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 11 - poradnik do gry

FIFA 11 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zacząć w FIFA 11? | Zostań gwiazdą FIFA 11 poradnik

Jak zacząć?

Wybór klubu

Na początku wybierz ligę i klub, w którym chcesz grać. Pamiętaj, że nie będziesz musiał spędzić w nim całej kariery, ponieważ po każdym sezonie otrzymasz kilka ofert z różnych klubów. Jeżeli będziesz tworzył nowego zawodnika (można jeszcze zagrać prawdziwym piłkarzem), warto zastanowić się nad grą dla słabszego klubu. W ten sposób Twoja kariera przebiegnie w naturalny sposób. Po każdym sezonie będziesz mógł przejść do lepszego klubu, aż znajdziesz się na samym szczycie.

Podczas tworzenia nowego zawodnika musisz zwrócić uwagę na 2 rzeczy: pozycję i statystyki - Jak zacząć w FIFA 11? | Zostań gwiazdą - FIFA 11 - poradnik do gry

Tworzenie zawodnika

Podczas tworzenia nowego zawodnika musisz zwrócić uwagę na 2 rzeczy: pozycję i statystyki. Możesz wybrać każdą pozycję oprócz bramkarza. Najbardziej uniwersalną i najlepiej sprawdzającą się pozycją jest pomocnik. W środku boiska zawsze najwięcej się dzieje, a Ty będziesz miał prawie cały czas okazję do kontaktu z piłką. Statystyki piłkarza znajdziesz w ostatnim oknie:

Są tam zebrane wszystkie cechy piłkarza pogrupowane w kilka kategorii - Jak zacząć w FIFA 11? | Zostań gwiazdą - FIFA 11 - poradnik do gry

Są tam zebrane wszystkie cechy piłkarza pogrupowane w kilka kategorii. Nie musisz zwracać uwagi na kategorie "Bramkarz" oraz "Psychika". Kiedy wejdziesz w jedną z kategorii pojawi się okno cech.

Cechy można ulepszyć, ale masz na to ograniczoną ilość punktów - Jak zacząć w FIFA 11? | Zostań gwiazdą - FIFA 11 - poradnik do gry

Cechy można ulepszyć, ale masz na to ograniczoną ilość punktów. Niestety nigdzie nie ma informacji o tym ile jeszcze ich zostało. Zasada jest taka, że podnoszenie umiejętności z wyższego progu, kosztuje więcej np. zmiana cechy z 90 na 91 kosztuje więcej niż zmiana 40 na 41. Przeciętnie cechy można podnieść o około 100 punktów.

Wybór cech, które będziesz ulepszał zależy od Twojego stylu gry. Jeżeli nie masz swojego pomysłu możesz po prostu zainwestować punkty w cechy najbardziej ogólne, ale przynoszące wiele korzyści: "Przyśpieszenie", "Szybkość biegu", "Wytrzymałość", "Siła strzału", "Drybling", "Odbiór piłki", "Podania".