Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Crackdown 2 - poradnik do gry

Crackdown 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inne zadania | Zadania trzeciorzędne | Crackdown 2 poradnik Crackdown 2

Inne zadania

Na zadania trzeciorzędne składa się także kilka innych pozycji, które nie wymagają dodatkowych mapek, gdyż wszystkie interaktywne miejsca są widoczne na głównej mapie. Oto one:

Wyścigi uliczne - Do zaliczenia jest 15 wyścigów - Inne zadania | Zadania trzeciorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Wyścigi uliczne - Do zaliczenia jest 15 wyścigów. W trybie dla pojedynczego gracza ścigasz się z czasem, a w trybie sieciowym z innymi graczami. Zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w superwóz, dzięki któremu łatwo można wygrywać. Warto jednak zwrócić uwagę na nieliczne wyścigi terenowe, w których lepiej sprawdzi się buggy lub SUV Agencji.

Wyścigi po dachach - Do zaliczenia jest 15 wyścigów. W trybie dla pojedynczego gracza ścigasz się z czasem, a w trybie sieciowym z innymi graczami. Nie radzę przystępować do tych wyzwań dopóki nie rozwiniesz maksymalnie zwinności. W przeciwnym wypadku możesz mieć spore problemy z wykonywaniem skoków i tym samym z utrzymywaniem dobrego tempa.

Kręgi autokaskadera - Do zaliczenia jest 40 wyzwań autokaskadera i w większości przypadków są one niestety dość trudne - Inne zadania | Zadania trzeciorzędne | Crackdown 2 - Crackdown 2 - poradnik do gry

Kręgi autokaskadera - Do zaliczenia jest 40 wyzwań autokaskadera i w większości przypadków są one niestety dość trudne. Musisz przede wszystkim korzystać z szybkich pojazdów i bardzo starannie zaplanować każdy skok by się odpowiednio wybić i przelecieć przez obręcze (często przez więcej niż jedną).

Kręgi aerokaskadera - Do zaliczenia jest 10 wyzwań aerokaskadera i wszystkie są trudne. Musisz przede wszystkim awansować na piąty poziom zwinności celem odblokowania funkcji szybowania. Awansując na ten poziom zagwarantujesz sobie też dostęp do śmigłowca, dzięki któremu będziesz mógł szybciej powracać na dachy budynków zlokalizowane w pobliżu miejsc wykonywania poszczególnych skoków.